Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

dzisiaj zresztą byłam w rektoracie i było tylko ogłoszenie co do praktyk, że studenci odbywają je tylko w miejscu zamieszkania, a z Pabianic, Łodzi i Zgierza zapisy w dziekanacie
takie ogłoszenie wisiało też w zeszłym roku
Awatar użytkownika
Baikadent
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2010, o 15:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Baikadent »

Mam pytanko :
Idzie ktoś z was na II warsztat integracyjny Chciałam na I, ale zabrakło miejsc.
Awatar użytkownika
happyglobina
Posty: 131
Rejestracja: 2 cze 2009, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: happyglobina »

Baikadent, chyba jednak jeśli ktoś idzie na te warsztaty to na I termin, ale zawsze możesz przyjechać w dzień warsztatów i zawsze gdzieś Cię wciśniemy. Myślę, że kilka osób może nie przyjść i będą wolne miejsca.
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

Orientujecie sie moze, czy za te warsztaty trzeba placic
Awatar użytkownika
dreamerr
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: dreamerr »

Alchemik1990, z tego co wiem, to nie trzeba
Chyba że coś się zmieniło
W każdym razie zapisałam sie dość dawno, i nie dostałam żadnej informacji co do wpłacenia jakiejś opłaty za w/w warsztaty:)
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

dreamerr, to tak, jak ja . W takim razie widzimy sie na warsztatach .
p_aulinka
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2010, o 14:40

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: p_aulinka »

a wiadomo gdzie one będą i w jakiej formie? Bo w sumie podali tylko datę i godzinę i nic więcej
Awatar użytkownika
yen
Posty: 25
Rejestracja: 13 gru 2009, o 10:57

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: yen »

my w Łazach na obozie mieliśmy dzisiaj właśnie takie warsztaty prowadzone przez te panie z akademickiego biura karier i podejrzewam, że forma będzie podobna, różne integracyjne zabawy itp. śmiesznie było, przynajmniej w mojej grupie. więc warto sobie na to pójść:)

Awatar użytkownika
happyglobina
Posty: 131
Rejestracja: 2 cze 2009, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: happyglobina »

yen, pozdrowienia dla wszystkich w Łazach! Jesteśmy z Wami duchem!
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

happyglobina, skorzystałam u kogoś, spokojnie d niestety Kasia mi nie przyniosła
darmowe na pewno są te warsztaty
z tego co wiem, będą na pl. Hallera, chyba że coś się zmieniło
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

będzie post pod postem, ale pytanie do starszych doświadczonychd
otóż mam na stronie biblioteki stan konta i muszę tam wpisać nr karty bibliotecznej (czy równa się to nr albumu na legitce?) i nr indeksu/dowodu (co to jest?). Z góry dzięki
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

attyde, strona biblioteki"- gdzie takie cudo mozna znalezc
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

attyde pisze:mam na stronie biblioteki stan konta i muszę tam wpisać nr karty bibliotecznej (czy równa się to nr albumu na legitce?) i nr indeksu/dowodu (co to jest?). Z góry dzięki
Nr indeksu/dowodu - jest to inaczej numer albumu, krótko mówiąc coś jak numer studenta w rejestrze dziekanatu Ten numer będziecie mieć napisany na okładce indeksu oraz na legitymacji studenckiej.

Nr karty bibliotecznej - kod paskowy przydzielany przez bibliotekę. Teoretycznie swój numer karty bibliotecznej

Ale po pierwsze nie macie jeszcze numeru indeksu, a po drugie nie jesteście jeszcze zarejestrowani przez bibliotekę

Podsumowując - za pierwszym razem i tak się trzeba pofatygować po zamówienie do biblioteki, 1 października jest tam taaka kolejka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości