Akademik- sprawa wagi państwowej

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dr.queen
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2009, o 23:26

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: dr.queen »

ale chyba i tak nie skorzystam z tego miejsca, bo załatwiłam już pokój w którym będę mieszkać SAMA za 350 zł. A z tego co wiem ceny za akademik są podobne.
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: .kuba. »

Zwalniajcie miejsca, zwalniajcie, bo są chętni ludzie do mieszkania. Tylko pamiętajcie, że rezygnację trzeba przesłać faksem lub listownie, tak powiedziała pani z DSS, jak do nich zadzwoniłem.

Beznadziejne mają zasady przyznawania tego akademika (o ile takowe w ogóle istnieją), bo moja koleżanka ze szkoły miała wpisaną taką samą kwotę dochodu i taką samą odległość, a miejsca w pokoju nie dostała. Ja dostałem. Paradoksalnie ja tego miejsca już nie potrzebuję (mam mieszkanie), a ona nadal jest bezdomna.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Grzybu123 »

.kuba. pisze:taką samą kwotę dochodu i taką samą odległość, a miejsca w pokoju nie dostała. Ja dostałem
tak z ciekawości zajrzałem do tematu. W łodzi oddzielnie są miejsca męskie i żeńskie w akademiku, a że uczelnie medyczne mają to do siebie, że jest wysoki współczynnik feminizacji to mężczyźnie jednak łatwiej dostać miejsce w DS (nawet z odwołania).

Pozdrawiam
madziulka777
Posty: 41
Rejestracja: 5 lip 2008, o 13:05

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: madziulka777 »

Mam pytanie, czy jest jakaś osoba, która dostała akademik, a wie na pewno, że rezygnuje?
Jeśli tak, to bardzo proszę o wiadomość na pw. Jeśli kogoś takiego znajdę, to mam szansę wejść na jego miejsce.
Marrika
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 21:20

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Marrika »

Czesc. Dostałam miejsce w Bliźniaku w pokoju 3-osobowym (I rok lekarski) Poszukuję spokojnych, niepalących koleżanek do pokoju z I roku lekarskiego.
Mój gg: 8568901
Marja_S
Posty: 16
Rejestracja: 9 sie 2010, o 19:46

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Marja_S »

Witam. Czy dostał ktoś z was akademik, ale już wie, że nie będzie w nim mieszkał? Jak tak, to proszę, niech mi odpisze, bo istnieje możliwość zrzeczenia się miejsca na rzecz innej osoby.
karolina141
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2008, o 19:06

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: karolina141 »

Podpisuje się pod prośbą
PS. Ale chyba będzie jeszcze jedna kista przyjętych do akademika? Czy się mylę?
anka91
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2010, o 19:04

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: anka91 »

jezeli ktos z was rezygnuje z miejsca w akademiku, to prosze o kontakt. naprawde potrzebuje tego miejsca. z gory dziekuje:)
karolina141
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2008, o 19:06

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: karolina141 »

Do mnie też! Do mnie też!
Othar
Posty: 22
Rejestracja: 6 lip 2010, o 15:10

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Othar »

Jeżeli nie dostaniecie miejsca w akademiku. Idźcie nieoficjalnie z czekoladkami na samym początku roku prosić o pokój. Dostaniecie od ręki
karolina141
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2008, o 19:06

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: karolina141 »

Tak Właśnie myślałam nad takim rozwiązaniem. boje się tylko, że zostanę na lodzie i w ogole nie będę miała gdzie mieszkać Mieszkam bardzo daleko od Wrocławia i nie mam tam żadnej rodziny. W sumie pierwsze kilka dni mogę przenocować w jakimś hotelu.
anka91
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2010, o 19:04

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: anka91 »

z tym hotelem to nie jest zly pomysl tez bym tak zrobila. tylko co jezeli jednak nie dostane pokoju i zostane bez akademika i bez mieszkania. kurde naprawde nie wiem co mam zrobic
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości