Pilnie potrzebna Pomoc

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Anka

Pilnie potrzebna Pomoc

Post autor: Anka »

Mam wielką prośbę do ludzi dobrej woli :)
OtóŻ muszę zrobić prace na temat: Regulacja Nerwowo Hormonalna Układu Pokarmowego
Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat przeszukałam cały internet :) ale nigdzie ani widu ani słychu tylko nazwy róŻnych ksiąŻek. Mój nauczyciel z biologi jest dla mnie bardzo wścibski i dał mi chyba najgorszy temat jaki mógł.
Z pomocą tej pracy uda mi sie wywalczyć 4 na półrocze a bardzooo mi na niej zaleŻy.
Wiec bardzo PROSZÊ o POMOC
Będę waszą dłuŻniczką
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Pilnie potrzebna Pomoc

Post autor: tin »

To moze zajrzysz do tych ksiażek. Ja w 5 mmin znalazłem w internecie wystarczajaco informacji na prace magisterska z tego tematu. Nie licz na to ze ktos to za Ciebie napisze. Zreszta to bardzo fajny temat.
Pozdrawiam
Anka

Re: Pilnie potrzebna Pomoc

Post autor: Anka »

To ja nie wiem czy ja juŻ zapomiałam jak sie uŻywa internetu bo nie mogę nic znaleźć . :(
Oczywiście ze ja nie oczekuje aby ktos za mnie to napisał, a jak znalazłeś tyle materiału w 5 min to moŻe napiszesz mi kilka linkusiów :oops: Naprawde Prosze kilka malych linków :(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości