Antyperspirant

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: Antyperspirant

Post autor: Tau »

yyyyy

Skąd masz te dane . Pytam się z ciekawości czy to plotka zasłyszana od Amerykańskich naukowców czy z rzetelnego źródła
Biollka
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 13:22

Re: Antyperspirant

Post autor: Biollka »

hehe no mam czelność twierdzić, że nie jest to informacja potwierdzona. gdyby tak było, tego typu dezodoranty byłyby zakazane przecież!

a z tym, że antyperspiranty zaburzają etc, to też nei czasem jakieś zabobony? bo coś mi się wydaje, że czytałam takie opracowania udawadniające, że to są bzdury i wymysły producentów . dezodorantu

antidral i etiaxil - próbowałam obydwóch, znam też kilka innych osób mająch problem z nadpotliwością i . różnią się one jednak składem, bo wywoływały inne reakcje u różnych osób (stosowane obydwa), co świadczy o tym, że są jednak różne.
meduzzy
Posty: 6
Rejestracja: 6 gru 2010, o 08:20

Re: Antyperspirant

Post autor: meduzzy »

Etiaxil zdecydowanie. normalnie jak reka odja. A potem wystarczy, po jakims tygodniowym uzywaniu tylko zwykly kuklowy i suchutko przez caly dzien
Mikros
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2007, o 20:52

Re: Antyperspirant

Post autor: Mikros »

Zgadzam się. Etiaxil. Rewelacyjny.
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Antyperspirant

Post autor: karteczka88 »

ja też potwierdzam skutecznośc
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
Mozilu
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2007, o 12:59

Re: Antyperspirant

Post autor: Mozilu »

To może ja powiem - mam bardzo wrażliwą skórę od czasu do czasu użyję antyperspirantu, ale praktycznie zawsze pod pachami robią mi się małe gule. Także chyba nie do końca są one bezpieczne?
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Antyperspirant

Post autor: Aszyn »

Jesli ktos z was nie chce używać tych aptecznych specyfików, to spróbujcie Rexony Maximum Protection. W Rossmanie za 25zl. sztyft. Wynalazłem to na początku lata. jakoś w maju, czerwcu i powiem, że super sprawa to była na początku. Zero pocenia się. Tzn było gorąco, to na czole, czy plecach się troche pociłem, a pod pachami elegancko, natomiast teraz muszę zrobić od niego detox, bo jakoś od miesiąca przestał działać. Ja też mam różne akcje w różnych porach roku, może to przez to też.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości