przewidywane progi 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Gosica
Posty: 45
Rejestracja: 10 sie 2008, o 23:00

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Gosica »

Jaki teraz jest próg w Kato?
zdrowko
P.S pytam z ciekawosci
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Tuś. »

Gosica, jak myślisz, czy wejście w temat z progami zajęłoby ci więcej czasu niż oczekiwanie na naszą odpowiedź?
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: lenkaa1 »

165 punktów przy 82% z bioli.
Awatar użytkownika
Gosica
Posty: 45
Rejestracja: 10 sie 2008, o 23:00

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Gosica »

dzieki lenka Tuś ( spirited away) wolałam czekać na wasza odpowiedz to Moja odpowiedz
Zdrowko
Tynkowa
Posty: 175
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:12

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Tynkowa »

Dzwonił może ktoś zapytać czy zrobią listę czy będą dzwonić już, oraz czy wezmę jakiś większy nadmiar? ja mam uraz do dzwonienia do Pań tam. :(
Katasia
Posty: 37
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 09:23

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Katasia »

Hej. Ja na pewno zwolnię miejsce, ale jeszcze nie wiem czy na stomie czy na leku. Muszę to poważnie przemyśleć, bo już nie jestem pierwszej młodości hahahah ( dużo Was którzy wyznają zasadę do trzech razy sztuka ?) Ale coś zwolnię.

Moim zdaniem na pewno będzie jeszcze jedna lista. Obstawiam że znowu koło czwartku, a później mogą już dzwonić, no ale nie wiem. Papiery zawiozę w poniedziałek, to zapytam co jeszcze przewidują robić. Jakąś informację z któregoś dziekanatu przekażę w poniedziałek.

Gratuluję wszystkim, którzy się dostali a za resztę nadal trzymam kciuki. Ja Was rozumiem Będzie dobrze
Tynkowa
Posty: 175
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:12

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Tynkowa »

Katasia, ja też nie jestem już taka młoda p (89) bardzo bym się ucieszyła jakbyś zwolniła lek, bo na niego czekam:) Nie ukrywam ,że na leku będę spełniona a nie na stomie, mimo że stoma trwa krócej p Czekamy na wiadomości z dziekanatu
Katasia
Posty: 37
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 09:23

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Katasia »

Hahaha ja też 89 w sobotę wieczorem może już podejmę decyzję, po wysłuchaniu osób po stomie i leku (każdy chce mnie przeciągnąć na swoją stronę). Trochę się boję zaczynać wszystko od nowa, żal mi mojej grupy, którą zostawiam na analityce, żal mi też studiów, które lubiłam. Nie lubię zaczynać wszystkiego od nowa, tym bardziej samej w wielkim mieście

Dam znać

A nie wiecie czy można nadal składać wnioski o akademik w Zabrzu? Bo póki co śpię na trawniku na Helence
Tynkowa
Posty: 175
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:12

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Tynkowa »

Katasia, wiem jak to jest. ja też jeśli się dostanę to zostawię na poprzednich studiach przyjaciół za których będzie mi bardzo brakowało. Pomyśl,że nowe miasto, nowi ludzie i nowe wyzwania też są ciekawe ja w ten sposób do tego podchodzę. co do akademików to się nie orientuję, bo mam już raczej mieszkanie pewne i szukamy współlokatorki, więc jak będziesz chętna, to napisz na pw:)
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

[Link] przewidywane progi 2010

Post autor: Mihhu »

Katasia, czego byśmy Ci tu nie napisali, decyzję i tak podejmiesz sama.
Może lektura tego tematu coś Ci rozjaśni stomatologia-czy-medycyna-vt6975.htm

Składałaś może papiery do Bydgoszczy?
Katasia
Posty: 37
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 09:23

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Katasia »

Jak skończę gotować obiadek to poczytam lekturkę Składałam tylko do Zabrza. Bydgoszcz za daleko
Dargor
Posty: 69
Rejestracja: 30 cze 2010, o 13:24

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Dargor »

I co wiadomo może czy będą jeszcze listy w Zabrzu ?
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Ficioryna »

Kurcze, no. Z wróżbiarstwa nigdy nie byłem dobry
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości