W jakim wieku poszliście na studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: Molcia »

No właśnie, ja też rok wcześniej do szkoły poszłam Tyle, że z początku roku to już 18. na karku Zawsze sobie wmawiałam, że to rok do przodu i gdybym się nie dostała czy coś to mniejsza strata
Annula
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 22:18

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: Annula »

do mnie jakoś nigdy ten argument nie trafiał, ale komfort psychiczny jest No a ja jestem człowiek z września i myślałam, że śmiesznie byłoby obchodzić osiemnastkę na studiach. A mało brakowało D
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: attyde »

Też mam tak samo, na razie mam 17 lat d
rok w zapasie w razie powtórki
i właśnie 18stkę obchodzę na studiach
mirella90
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2010, o 14:00

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: mirella90 »

Ależ wy młodzi jesteście z moją 20stka na karku zaczynam sie czuć trochę staro

A tak serio: idę na studia mając lat 20, a w trakcie (w lutym) stuknie mi 21.
Awatar użytkownika
justaaa
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2008, o 14:54

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: justaaa »

Ja ostatnio jak zdawałam ustny to za mną w kolejce do odpytki stał pan(?) który miał ok 40 lat i zaczął robić doktorat, ponieważ taki mu postawili warunek w pracy. Za wiele z nim nie rozmawiałam, ale wiem, że ma już własną rodzinę i dom i wcale mu się nie uśmiecha się teraz douczać, ale co ma zrobić. Mój wujek ukończył studia, ale nie pracował w zawodzie i żeby dostać awans w pracy musiał kończyć drugi kierunek zaocznie i też to było już grubo ponad 30. Takie są koleje losu, a człowiek się uczy całe życie, więc rok w te czy w drugą stronę to jest żadna różnica, bo studia dla nikogo nie są obowiązkowe, a dostać się na nie możesz w każdym momencie jeśli tylko chcesz. Studia medyczne są pod tym względem o tyle specyficzne, że dla wielu to jest marzenie, a że nie tak łatwo się tam dostać to ludzie próbują do skutku.
mirella90
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2010, o 14:00

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: mirella90 »

Ja mam w pracy gościa, który studia (niemedyczne) zaczął i skończył po 50.
Awatar użytkownika
justaaa
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2008, o 14:54

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: justaaa »

mirella90, w pierwszej chwili zrozumiałam, że zaczął zaraz po liceum, a skończył po 50, to by było coś ale już rozumiem, moje niedoczytanie
Awatar użytkownika
super-groszek
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 22:11

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: super-groszek »

Ja mam zamiar zdawać w 2012 na analitykę. Jeśli się uda to zacznę studia z 30stka na karku ale wierzę, że warto.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: godziasia »

na moim roku jest całkiem sporo osób starszych, rekordzistką jest pani pod 40tkę, ukończyła chyba teatrologię i coś filologicznego. Ostatnio się dowiedziałam, że mam na kierunku dziewczynę, która wygląda na mój rocznik, w rzeczywistości ma 28 lat, męża i licencjat z biologii i jeszcze z czegoś tam znam chłopaka z rocznika chyba 87 i dziewczynę z 88. A chyba absolutnym rekordzistą jest ten starszy pan z Gdańska, co jest chyba 1959 roku czy coś koło tego
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: Mihhu »

godziasia,
K****** Mariusz 19.02.1956 187 pkt.

Z listy GUMedu


Więc jak widać wiek nie stanowi przeszkody
Awatar użytkownika
super-groszek
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 22:11

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: super-groszek »

Mi też mówią, że wyglądam na 18 . Niestety, nie mam żadnej kariery naukowej za sobą. Skończyłam liceum ekonomiczne. Dopiero teraz wiem co tak naprawdę chcę robić w życiu. Wiem, że to późno. cóż lepiej późno niż wcale.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: Sephora »

super-groszek powodzenia! 3mam kciuki za takie osoby
Awatar użytkownika
super-groszek
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 22:11

Re: W jakim wieku poszliście na studia?

Post autor: super-groszek »

Gosiak, dzięki . Zapomniałam dodać, że oprócz wiary w siebie, wytrwałości potrzebne jest wsparcie innych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości