Integracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Integracja

Post autor: Gregory »

To ta pogoda Wszędzie wietrzę ironie
W sumie kolokwia na pierwszym roku były raczej łatwe (poza biofizyką, której szczerze nienawidzę ) i jak nie skołujecie żadnych giełd w swoim zakresie, może będzie można jakoś pomóc. Btw na nk widziałem jakiegoś inteligentnego handlarza Nie dajcie się nabrać i nie kupujcie notatek bo to nie ma najmniejszego sensu. Giełdy z reguły też są do du, chociaż czasami mogą okazać się pomocne (biofizyka np P)
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

Wracając do wieku studentów to bym się zastanawiał jak mówić do pewnego studenta pierwszego roku na gdańskim który jest z 1956 r. ! Jak nie wierzycie to sprawdźcie na liście przyjętych
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: Integracja

Post autor: fizolof123 »

hehe racja jest ktos taki tez to zauwazylem ale poczatkowo myslalem ze ten ktos sie moze pomylil przy wpisywaniu daty urodzenia bo nie chce mi sie wierzyc ze ktos kto ma 54-55 lat moze rozpoczynac studia
OUI
Posty: 104
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:56

Re: Integracja

Post autor: OUI »

BMI pisze:Wracając do wieku studentów to bym się zastanawiał jak mówić do pewnego studenta pierwszego roku na gdańskim który jest z 1956 r. ! Jak nie wierzycie to sprawdźcie na liście przyjętych :-D
szkoda, że państwo będzie w niego inwestować, a nie w młodą osobę z przyszłością . chore
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

No skoro w tym kraju starsze osoby pokonują młodych to ja nie widzę przeszkód ja tam wolę zainwestować już w starszego niż w jakiegoś tam chłystka który olał sobie naukę a teraz ma pretensję do świata. Taki to przynajmniej doceni że na starość się spełniają marzenia (bo jak to inaczej nazwać). Życzę mu tylko aby dożył LEP-u
Hopeless
Posty: 78
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:12

Re: Integracja

Post autor: Hopeless »

50 lat to początek życia i tylko od nas zależy czy się położymy do trumny. Mi tacy ludzie imponują.

Gregory ostatnim na co mam ochotę jest obrażanie starszego rocznika, bez pomocy którego, ja sierota boska, raczej sobie nie poradzę:P
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

Mój post jak by nie było był jak najbardziej pozytywny, a tekst dotyczący dożycia jest szczyptą mojego jakże czarnego angielskiego humoru Mi też takie osoby imponują. Umówiłem się ze znajomymi, że jak go poznają to mi fotkę prześlą (o ile będą mnie chcieli jeszcze znać )
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: Integracja

Post autor: dzastinka »

BMI pisze: Umówiłem się ze znajomymi, że jak go poznają to mi fotkę prześlą (o ile będą mnie chcieli jeszcze znać )
dobry Boze. czy Twoje ziomki bedą czaiły sie zza krzaka z aparatem na tego biedaka? ]
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

No tak już widzę znajomych jak ścigają jakiegoś typa i nagle Mariusz! a koleś się odwraca i nagle PSTSZ! fota jeszcze takie rybie usta które wyłapały subtelną końcówkę co A jak zrobią tą fote to sobie powieszę na ścianie i jak nie będzie mi się chciało znowu anatomii uczyć to na nie popatrzę i powiem sobie do roboty ku**a
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: Integracja

Post autor: dzastinka »

buee bo takie zdjecie na scianie to niby motywujace ma byc
mnie by raczej w ciezkich chwilach mowilo
"spokojnie JA mam DOPIERO 19 lat i na pewno studia skonczę w młodszym wieku niz on ] i do wyra spac ]
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Integracja

Post autor: vahti »

BMI pisze:No tak już widzę znajomych jak ścigają jakiegoś typa i nagle Mariusz! a koleś się odwraca i nagle PSTSZ! fota jeszcze takie rybie usta które wyłapały subtelną końcówkę co A jak zrobią tą fote to sobie powieszę na ścianie i jak nie będzie mi się chciało znowu anatomii uczyć to na nie popatrzę i powiem sobie do roboty ku**a
cool story, bro



Swoja droga, kiedy sie sprowadzacie na Syberię?
Awatar użytkownika
chanelka
Posty: 44
Rejestracja: 19 lip 2010, o 17:06

Re: Integracja

Post autor: chanelka »

o nie nie nie, bez żadnych syberii mi tutaj!gt
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Integracja

Post autor: jarek 12345 »

Syberia to jest w Suwałkach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości