Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

o Boże żeby zaraz nie wyszło że ja jak menel leżałam po tym 1 to tak przysłowiowo tylko nooooo żeby nie było nieporozumień
Awatar użytkownika
qams
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 21:07

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: qams »

Studia zapowiadają się naprawdę ciekawie, aż nie mogę się doczekać kiedy was wszystkich poznam
Awatar użytkownika
black lady
Posty: 169
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:02

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: black lady »

oj żeby tam mieć wszystkich Was w grupie.
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Gehenna »

Chyba byśmy za dużo szczęścia na wstępie wyczerpali

Właśnie, wiecie może kiedy tworzone są grupy? Bo chciałam pisać podanie o umieszczenie ze współlokatorkami, ale wybieram się do dziekanatu jak sójka za morze.
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

Gehenna, grupy są tworzone pewnie wtedy, kiedy już przyjmą wszystkich studentów:P A możliwe, że jeszcze będzie lista, albo będą dzwonić:P więc pewnie 30.09 dowiemy się z kim jesteśmy w grupie. Nie wiem konkretnie kiedy są one tworzone, ale ja tam radzę wcześniej złożyć podanie. Pisałem maila do dziekanatu i Pani mi odpisała, że podanie można wysłać pocztąltlistem, nie mailem lub złożyć osobiście w dziekanacie.
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Gehenna »

Hmm, ja dzwoniłam i nie powiedzieli, że można podesłać listem. chociaż i tak moim głównym problemem jest zdobycie podpisów, więc chyba sterroryzuję dziekanat osobiście

Napisałeś już może takie podanie?gt
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

mi nie tyle zależy na byciu z kimś konkretnym w grupie, o ile bardziej mi zależy żeby trafić do grupy z odpowiednim rozkładem jazdy ^^
ja myślę, swoja drogą, że ponoć masę rzeczy ma być ogłoszone nie później niż na 2 tyg przed początkiem roku akad więc może w następnym tygodniu takie rzeczy też będą już wiadome?
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Gehenna »

Ciekawa jestem jak poszła dzisiejsza poprawka z biofizy, skoro już zgodnie z obietnicą trzymałam kciuki
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

osobiście wole mieć więcej znajomych na wyższym roku w celach informacyjnych niż razem ze mną, więc mam nadzieje, że dobrze im poszło
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

Gehenna, napisałem:P

nessy, nie zawsze ogłoszą to tak bardzo wcześniej:P Zobaczymy jak to teraz będzie. Ja obstawiam, że skład grup poznamy dopiero 30.09:P
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

ejjjj ale to paranoja tak późno

ok ok już nie narzekam ]
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

nessy, spokojnie spokojnie:-) Ja nie chcę nikogo stresować:P Być może okaże się jakimś trafem, że obudzisz się jutro, zerkniesz na stronę ŚUMU i zobaczysz grupy-) Ja tylko napisałem to, co ja uważam. Nie przywiązuj do tego wielkiej wagi.
pawel_niki
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 01:25

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: pawel_niki »

Mam pytanie, ktoś się może orientuje kiedy będzie wiadomo coś na temat miejsc w akademiku?
Co do integracji to 1.10 to całkiem niezły pomysł, jakby były jakieś wcześniejsze terminy to też się chętnie pisze.
Na weterynarii zaczynaliśmy imprezy integracyjne od 1 sierpnia, no ale tamte studia polegały głównie na umiejętności picia i kończenia imprez tak żeby móc doczołgać się z baru na ćwiczenia, piękne wspomnienia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości