Farmacja 2010 Poznań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
owieeczka
Posty: 6
Rejestracja: 4 sie 2009, o 14:56

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: owieeczka »

Ilmarin, no może faktycznie tak ale jak by ktoś nie kupił to ja chętnie udostępnię te, które dostane

grunt to jakoś sobie pomagać w tych trudnych chwilach
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Maximus1990 »

Witam! Mamy do wynajęcia miejsce dla 1 osoby w umeblowanym 2-osobowym pokoju z balkonem w mieszkaniu studenckim na Dolnej Wildzie. Mieszkanie jest dwupoziomowe, ma 3 pokoje (2 sypialnie i salon), toaletę, łazienkę i aneks kuchenny. Mieszkanie jest położone w centrum, w ścisłym sąsiedztwie ulicy Królowej Jadwigi i Starego Browaru (około 2 minuty pieszo) gdzie znajduje sie przystanek tramwajowy. Cena za 1 osobę to 440 zł + opłata za prąd. W oferowanym pokoju mieszka student dziennikarstwa a w drugim 3 studentów farmacji. Polecam i proszę o kontakt zainteresowanych zapraszamy! gg:9897528
Awatar użytkownika
MuszkaAnuszka
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 22:52

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: MuszkaAnuszka »

A jest może miejsce w jakimś pokoju dla mnie?:) niepaląca, trochę pedantyczna, zaczynam farmację właśnie
Awatar użytkownika
Monnes
Posty: 37
Rejestracja: 24 lut 2009, o 14:12

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Monnes »

OOO! Ale MuszkaAnuszka szukasz w mieszkaniu, czy przydzielili Ci akademik? Bo jeśli jesteś w wawrzynku, to na priv wal do mnie:)
123kl
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, o 14:54

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: 123kl »

Witam wszystkich serdecznie!
Całkiem spora grupa się juz tu zebrała
W związku z tym , że znalazłam już sobie mieszkanie przystepuję do kolejnego etapu przygotowań, a mianowicie jeśli ktoś ze starszych roczników miałby materiały na pierwszy rok do sprzedania to bardzo chętnie odkupię (proszę pisać na PW)
PozdrawiaM i z niecierpliwością czekam na pażdziernik.
Awatar użytkownika
etoille
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2010, o 15:49

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: etoille »

A moze ma ktoś 1 miejsce w pokoju dla dziewczyny ? Albo jest zainteresowany szukaniem wspólnie pokoju ? Bo jak zwykle robię wszystko na ostatnią chwilę
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Aivillo »

No ja niestety też póki co bez apartamentu mam nadzieję, że jeszcze coś znajdę /
elele
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 10:21

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: elele »

Siema=D
Pierwszoroczniacy:) ja chociaż również jestem rocznik 90 to już pierwszy rok farmacji mam za sobą:) Mam duużo materiałów i na papierach i na kompie:) więc jak tylko rozpocznie się nowy rok to chętnie podziele się tymi materiałami:) nie koniecznie za kase. po prostu dacie mi płytke i przyniose dwa dni później nagraną:)
cincin
Posty: 94
Rejestracja: 7 lip 2010, o 15:22

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: cincin »

witam Was! dostałem się na UMP na farmacje! mam nadzieje że spotkamy się na zajęciach D albo nawet przed zajęciami
Awatar użytkownika
Nikołajewna
Posty: 146
Rejestracja: 2 lip 2008, o 21:27

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Nikołajewna »

Wszem i wobec ogłaszam Pierwszą INTEGRACJĘ dla pierwszorocznych studentów farmacji na UMP :p

1)Co: Integracja
2)Kto: Studenci farmacji
3)O której: Punktualnie 19.00
4)Gdzie: Spotkanie na Starym Rynku - POD PRĘGIERZEM! (mam nadzieję, że do tego miejsca bez żadnych wątpliwości można się dostać ). Poznajemy się po charakterystycznym wystraszonym wyglądzie. Jakby co, to krzyczymy głośno: FARMACJA i się nawzajem ogarniamy :p
5)Gdzie dalej: Pub Retro.
Ilmarin
Posty: 121
Rejestracja: 18 maja 2009, o 14:18

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Ilmarin »

Z Pręgierzem radzę uważać, bo w zeszłym roku, jak my mieliśmy integrację, to okazało się, że dokładnie o tej samej godzinie miała też integrację ekonomia z UP Z tym, że my na szczęście się umówiliśmy pod pomnikiem Neptuna, więc nie trzeba się było szukać w wielkim tłumie studentów
Awatar użytkownika
Nikołajewna
Posty: 146
Rejestracja: 2 lip 2008, o 21:27

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Nikołajewna »

będziemy się nawoływać :p


aha, i INTEGRACJA jest 1.10!
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: Farmacja 2010 Poznań

Post autor: Headache »

Ilmarin, pozdrawiam tak w ogóle koleżankę z roku ]:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość