Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

mikoo, a jeste? pewien, ?e nie by?o absolutnie ?adnego nadmiaru rok temu? Bo jako? nie daje mi to spokoju
Co i tak nie zmienia faktu, ?e w tym roku uczelnia jest zmuszona do przyj?cia co najmniej 30 osób ponad limit.
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Galaxia »

by?o parena?cie osób ponad limit.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Mihhu, je?li w takim tempie b?d? razygnacje z rezerwy to b?dzie i 40 ponad limit

91red91, jest 134 osoby przyj?te i 63 na li?cie rezerwowej.
Awatar użytkownika
holy moly
Posty: 59
Rejestracja: 27 mar 2008, o 12:27

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: holy moly »

A wie kto? mo?e kiedy si? rozpoczyna rok akademicki na innych uczelniach? Te? 4. pa?dziernika czy w niektórych wcze?niej?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Ipekakuana, dok?adnie. Nadmiar 30 osobowy to bardzo optymistyczna wersja.
mikoo
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2010, o 20:19

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: mikoo »

Mihhu, wydaje mi sie, ze rok temu na rozpoczeciu na sali bylo okolo 250 osob, czyli 180 plus 70 pare osob z biotechu (w tym ja), ktos z kadry chyba nawet wspominal ta liczbe, nie dam glowy czy nie przyjeli np 3-4 osob poza limit ale na pewno nie 30

P.S liczba 180 to oczywiscie 150 stacjo i 30 niestacjo
P.P.S rok temu bylo 186 osob
ultor
Posty: 27
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 16:51

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ultor »

mikoo, z tego co ja pami?tam to by?o jednak troch? wi?cej osób, tak z 6-8. A siedzia?em te? po stronie biotechu
mikoo
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2010, o 20:19

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: mikoo »

W kazdym razie dazymy do tego, zeby ultor sie dostal.
P.S jak sie juz dostaniesz to pewnie zrobisz taka wielka impreze, ta wtedy wytlumaczysz mi skad masz ten dziwny nick
ultor
Posty: 27
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 16:51

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ultor »

No oczywi?ci impreza b?dzie i to niema?a tylko musz? si? dosta? P
Ale na razie ucz? si? do poprawki z chemii, bo to ju? w ?rod? / Ale przyda si?, ?eby mi zaliczyli j? na leku
mikoo
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2010, o 20:19

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: mikoo »

Tak, to przepisywanie chemii to zdecydowanie jeden z fajniejszych aspektow pozostania na biotechu na 2 semestrze
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

Ludzie, zastanówcie si? troch?, zanim b?dziecie rozpatrywa? kwesti? mieszka? na pi?ciu stronach forum. Dzielicie skór? na ?ywym i bardzo wielkim nied?wiedziu.
Nasze szanse dostania si? s? znikome.
Uczelnia nie we?mie nadmiaru 50 osób, bo nie dostanie na nie ani grosza z Ministerstwa Zdrowia.
Te 63 osoby nie maj? si? ju? gdzie podzia?, podobnie jak te 134 - nie b?dzie ju? nigdzie ?adnych list i spadków - mamy 13 IX.
Uczelni jest nie na r?k? zostawianie kilkunastu wolnych miejsc, ale b?dzie musia?a to zrobi?. warunku z j?zyka niestety nie mog? wprowadzi?.
Szkoda, bo to by by?o jedyna sensowne rozwi?zanie.
Sssandi
Posty: 33
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:13

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Sssandi »

kolega chyba nie bierze pod uwage faktu ze jak ktos z tych 63 os dostal sie n ?um to automatycznie rezygnuje z Bydgoszczy o jak Kolega slusznie zauwazy? mamy ju? 13 IX i zeby taki ktos skóry na niedzwiedziu cieszy sie z wróbla w garsci.
pozrawiam wszystkich pesymistów(odwolan tez nie piszcie o o dzielenie skory na niedzwiedziu)
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Jahidi, mnie w rozmowie telefonicznej jaki? czas temu pani poinformowa?a ?e nie ma opcji ?eby zosta?o tyle wolnych miejsc. I pr?dzej wezm? nadmiar ni? niedope?nienie limitu. Czeka? trzeba, w tamtym roku osoby po 20 wrzesnia si? dosta?y, wi?c czekamy na dalszy obrót wydarze?.

Jest 13.09 i dzi? pojawi?a si? lista w Bia?ymstoku, w tamtym tygodniu by?a lista na ?UMie i w tym zapewne jeszcze b?dzie na stomatologi? w Zabrzu chocia? na lekarski te? pewnie wezm? ma?y nadmiar.
Nie ma co traci? nadzei
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 41 gości