Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

zapisy na wf mają być w tym roku cyrkiem (módlmy się, żeby ten idiotyzm nie wszedł w życie). Ma to wyglądać tak, że np wydział lekarski ma wf w poniedziałek, stoma we wtorek, farmacja w środę itd. Więc jeśli będą nas próbowali upchnąć w ten sposób, to już sobie wyobrażam walkę o miejsce. Przecież w dniu, w którym ruszą zapisy, o danej godzinie, będzie taki nawał ludzi, że ta strona padnie, bo wszyscy będą chcieli się zapisać jak najszybciej. Mogę Wam dla porównania powiedzieć, że jak zapisywaliśmy się na 2 termin egzaminu z anatomii, to dwa pierwsze terminy (czyli 38 miejsc), o 9.00 i 10.30, rozeszły się w dwie minuty, o 16.03 były już wolne miejsca tylko na następnych, dwa pierwsze były pełniutkie.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Grzybu123 »

I nie będzie już dziewczyn z farmacji i stomy na wf (
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: attyde »

Mam tylko pytanie o to, jak się zorientować że ruszyły zapisy - nagłówek zmieni się na 2010/2011?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

a mi się wydaje że ten wf nie przejdzie w tej formie - nie ma szans, przynajmniej jeśli chodzi o lekarski.
możliwe że podadzą od kiedy będą zapisy, na semestr letni tak było.
najlepsze jest to że się człowiek zapisze na ten wf a potem kilka dni później podają języki i trzeba sobie zmienić zajęcia(znam z doświadczenia )
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

attyde pisze:Mam tylko pytanie o to, jak się zorientować że ruszyły zapisy - nagłówek zmieni się na 2010/2011?
Zanim ruszą zapisy, na stronie Umedu powinna być zapowiedź kiedy, co i jak - tak przynajmniej było rok temu. Na samej stronie zapisów warto śledzić zakładkę jakiejś konkretnej dyscypliny, kiedy pojawią się wolne miejsca

Opisany przez Godzię system ma spore szanse wejść w życie, bo więcej niż jedna wuefistka mówiła o tym w czerwcu.
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

Jak bedzie w takim razie z turystyka piesza, skoro zajecia odbywaja sie w soboty Ludzie z leku beda mogli sie na nia zapisac
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

przede wszystkim musi się pojawić nowy rozkład kiedy są wfy i muszą się zwolnić miejsca. Jak wejdziecie teraz w dowolny wf, to zobaczycie, że pisze wolnych miejsc: 0/2/3/coś koło tego". A żeby się móc zapisywać, muszą być wszystkie wolne. W zeszłym roku tak było, że przez dłuższy czas właśnie były miejsca wolne, ale pisało, że możliwość zapisania zablokowana, czy coś takiego. Póki nie zniknie komunikat, że nie można się zapisać, zapisy nie ruszają zagmatwałam, wiem ale moja możliwość myślenia trochę osłabła
Awatar użytkownika
sweet
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2008, o 21:46

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: sweet »

a kiedy sie trzeba zapisac na ten wf?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

pewnie za 2 tygodnie o tej porze już ruszą zapisy, dokładnie nie pamiętam ale jakoś tak pod koniec września
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

zapisy na wf w zeszłym roku ruszyły zaraz przed początkiem roku akademickiego jednak wciąż przed podanym planem języków
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: m0rix »

Czy ktoś z Łodzi zaglądał może już do dziekanatu czy już wywiesili podział na grupy?
Awatar użytkownika
olenka252
Posty: 63
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 14:23

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: olenka252 »

ja wczoraj zajrzałam, to tam w tym holu na dole gdzie się wchodzi nic nie było. to chyba tam miały te grupy wisieć?
simmon
Posty: 120
Rejestracja: 30 cze 2010, o 10:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: simmon »

Hej
UMED znalazł się tym razem w telewizji
Niejaka Teresa N ucząca łaciny, została zwolniona w sumie bez powodu.
Uczelnia argumentowała to tym że osiągnęła wiek emerytalny (domyślam się że tam co druga osoba taki ma) i że za dużo zarabia
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości