wf na śum-ie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

Dees, Chetnie odwiedze również basen
Dees
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 13:31

Re: wf na śum-ie

Post autor: Dees »

no to się zgadamy jakoś na początku października
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

super
Awatar użytkownika
swiatbezgranic
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2010, o 08:56

Re: wf na śum-ie

Post autor: swiatbezgranic »

cześć. ja chciałabym zaczerpnąć trochę informacji na temat siatkówki, chodzi mi o ŚUM w Katowicach. gdzie się odbywają zajęcia, dokładnie? gdzieś wyczytałam, że Piotrowice? jakiś konkretny adres czy cos?:) i ponadto - jak wyglądają zapisy na wf? gdzie trzeba się udać i kiedy? zależy mi na tym, zeby wszystko w miarę szybko pozałatwiać (chyba, jak każdemu D) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :*
Firien
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, o 08:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Firien »

Zapisy jakoś na początku roku akad. (na pewno będzie wywieszka na drzwiach siłowni).
A zapisy właśnie w siłowni, która znajduje się tuż pod salami ćwiczeniowymi z anatomii (pod schodami). Tam się stoi w długiej kolejce. Jak się wepchniesz - masz szczęście. Ale generalnie zasada kto pierwszy ten lepszy odnosi się raczej do chcących zapisać się na siłownię żeby sobie dobrać dogodne godziny. Siatkówka (nie wiem gdzie są zajęcia) jest raz w tygodniu w określonej godzinie (raczej popołudniowej- 16?)
Awatar użytkownika
swiatbezgranic
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2010, o 08:56

Re: wf na śum-ie

Post autor: swiatbezgranic »

dziękuję brdzo za odpowiedź : )) wiem, gdzie siłownia jest, bo kilka dni temu byłam sobie pozwiedzać tu i tam i się zaznajomić. odnaleźć się tam na początku nie jest łatwo, ale może jakoś dam radę. :p jakby ktoś wiedział, gdzie się odbywają zajęcia z siatki - pisać! : ) to ważne, bo chciałabym się zorientować, jak daleko miałabym od siebie z mieszkania i ogólnie, czy dużo wymagają, czy to jest tylko takie sobie granie dla rozluźnienia.
mazurek89
Posty: 7
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:24

Re: wf na śum-ie

Post autor: mazurek89 »

A orientujecie się może jak to jest z przepisaniem wf z innych studiów? Czy robią z tym problemy i gdzie się to zalatwia?
Firien
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, o 08:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Firien »

W Katowicach przepisują. Załatwiasz to przy zapisach na wf właśnie. Także swoje w kolejce i tak odczekać musisz, chyba że Cię ktoś wpuści.
biolmol
Posty: 10
Rejestracja: 1 sie 2010, o 21:07

Re: wf na śum-ie

Post autor: biolmol »

A jak miało się wf ale na innej uczelni to jest szansa że zaliczą czy raczej nie bardzo ?
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: Ficioryna »

biolmol pisze:A jak miało się wf ale na innej uczelni to jest szansa że zaliczą czy raczej nie bardzo ?
czytamy, czytamy
Firien pisze:W Katowicach przepisują. Załatwiasz to przy zapisach na wf właśnie. Także swoje w kolejce i tak odczekać musisz, chyba że Cię ktoś wpuści.
biolmol
Posty: 10
Rejestracja: 1 sie 2010, o 21:07

Re: wf na śum-ie

Post autor: biolmol »

wiem wiem czytałam tylko że jak się ma wf z innego kierunku a na tej samej uczelni to przepisują na 100%, tylko właśnie czy tak samo jest jak jest wf zaliczony na innej uczelni, bo pamiętam że pare lat temu mojej koleżance nie chcieli przepisać, może teraz cos się zmieniło.
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: wf na śum-ie

Post autor: zgREDka »

A czy w Zabrzu też mają takie tradycje z tym przepisaniem wf, bo mam zal na innej uczelni medycznej
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Z tego co wiem przepisują połowę godzin
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości