spis książek i niezbędnych materiałów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: Lady-Freakish »

Przydałby się taki adres dla Kato
musicology.
Posty: 27
Rejestracja: 16 cze 2009, o 15:50

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: musicology. »

Na allegro pojawił się bardzo przyjemny komplecik Sobotta + Bochenek za 245zł
allegro 1227730298
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: mentos »

R37, jest poczta naszego roku w kato ^^ po co kazdemu z osoba cos wysyłac
R37
Posty: 48
Rejestracja: 14 mar 2010, o 14:41

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: R37 »

mentos pisze:R37, jest poczta naszego roku w kato ^^ po co kazdemu z osoba cos wysyłac

A można dostać adres?)
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: henryka »

R37, [at].pl

po hasło pisz na priva do czornydanio90
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: Lady-Freakish »

henryka, dzięki za mail
edith0000
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2011, o 13:57

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: edith0000 »

Witam
Mam kilka pytań odnośnie studiowania na ŚUM-ie kierunek lekarski, czy mogę zadzwonić.
Dzięki za info zwrotne.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: york »

tak, możesz zadzwonić do biura rekrutacji

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydział Lekarski w Katowicach - 32/ 20-88-670, 666-890-163
djmariano3
Posty: 76
Rejestracja: 6 lip 2010, o 15:10

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: djmariano3 »

jakie BOchenki do nauki p ludzie p CI co uczyli sie na BOchenkach w pierwszym semestrze to sie 3 terminow tylko nabawili i osobiscie jestem swiadkiem niejednych słow jakbym Skawine konkretnie wrył to bym miał w pierwszych xD Bocheneczek to tylko do OUNu ewentulanie doczytac cos o nerwach czaskowych i ewentualnie dla pasjnatow ktorzy znajda czas miedzy biologia medyczna na pierwszym semestrze ) jestem zywym przykładem ktory na Skawinie i przerobbionymi pytaniami yetiego we wszystkie strony zdawał wszystko w pierwszych z anato (poza Ounu- tutaj BOchenek musiał wkroczyc). UCzcie sie Skawiny tak konkretnie i uwazac na preparatach ( o ile ktos je Wam dobrze omowi). :2dance:
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: Adrianisty »

Panie djmariano3, a do tego konkursu, za który zwolnili Cię z anatomii, tez używałeś tylko Skawiny ? Czy na pewno niczego więcej?
djmariano3
Posty: 76
Rejestracja: 6 lip 2010, o 15:10

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: djmariano3 »

tak. z reka na sercu moge powiedziec ze umiałem dobrze ze Skawiny i Oun z BOchna. po za tym mnostwo topografii jest na takim konkursie i kupa kliniki gdzie trzeba myslec wiec jak probujesz mnie złapac na kłamstwie to CI sie nie uda mozesz miec wjebanego BOchna ale jak nie kojarzysz za pierwszym strzałem czyli przeczytaniem pytania jak to powinno byc to CI to nic nie da. anatomia to topografia, topografia to połowa sukcesu medycyny
djmariano3
Posty: 76
Rejestracja: 6 lip 2010, o 15:10

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: djmariano3 »

zapomniałem w sumie najwazniejszego powiedziec w ogole nie ma mowy o powtorzeniu nawet wszystkich Skawin do Scapuli. a dlaczego? juz mowie. Scapula w Kato w tym roku wygladała tak. warunkiem pojscia na to jest wszystko w pierwszych z anato, wszystko. i tak sie złozyło ze ostatnie kolokwium z anatomii było moze 6 dni przed ogolnopolska? wiec tak. trzeba było jeszcze zdac ostanie koło) w poniedziałek do 14 pisali szpiliki Ci co mieli 3 zdane na 4 pierwszych a o 16 była czesc teoretyczna na drugi dzien przeglad do scap trwajacy 6 godzin na cala anate człowieka do powtorzenia nastepnie na trzeci dzien szpilki a na 4 dzien test z całej anaty oczywiscie kazdy etap tego dopuszczał do nastepnego dnia w sobota ogolnopolska a w poniedziałęk badz wtorek semestralka z histologii tak dla humoru i powiedz kolego jak tu przygotowac sie do ostatniego koła, powotrzyc cała anate teoretycznie i prkatycznie z atlasow przynajmniej wjebac histo na blache a Ty mowisz o nauce z Bochna? probuj moze sie uda! D BOchen to piekna ksiazka tylko wiecej tam opowiadania o człowieku niz jego anatomii. chyba ze lubisz czytac a anatomii smoczkoustych nie no looz, mowie CI ze ja jestem zywym przykładem ktory oprocz Ounu miał konkretnie zrobiona Skawine i dobrze preparaty kojarzylem i to wystaczyło na to wszystko co pisałem
ewaaam
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2011, o 21:04

Re: spis książek i niezbędnych materiałów

Post autor: ewaaam »

czy wl Śumu ma jakies forum?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości