Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Ipekakuana pisze:Ciekawe tylko czy to u?miech szczery czy szyderczy
Mam szczer? nadziej?, ?e jednak u?miech nr 1
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Jak od ucha do ucha to chyba szczery:)

Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Catarina, znam ludzi którzy od ucha do ucha potrafi? sie smiac szyderczo ciekawe jak z Paniami z BR


Musze sie Was poradzi?, otó? zamierzam kupi? fartuch na allegro no i wymierzy?am ju? si? i tu nasuwa sie pytanie: czy kupi? lepszy gatunkowo czy gorszy? I tak musze mie? na farmacje a zaj?cia w bia?ym zaczynaj? si? 1.X
ultor
Posty: 27
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 16:51

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ultor »

Ja powiem szczerze, ?e na pocz?tku mo?esz kupi? gorszy gatunkowo, bo najwa?niejsze, ?e masz fartuch, a oprócz ?wicze? z anatomii, b?dzie on potrzebny na chemii a tam, bardzo szybko mo?e Ci si? on pobrudzi? i ciko b?dzie go wyczy?ci?. Potem mo?esz sobie kupi? drugi ju? lepszy. Wi?kszo ludzi z leku jakich znam ma po kilka fartuchów i wtedy w zale?no?ci od rodzaju ?wicze? wybieraj? czy lepszy czy gorszy zabra? Wi?c radz? na pocz?tek gorszy gatunkowo, tym bardziej, ?e lepszy jest dro?szy wi?c lepiej b?dzie go przymierzy? przed zakupem w jakim? sklepie medycznym
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

ultor, dzieki za rad?
ultor
Posty: 27
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 16:51

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ultor »

Nie ma za co ja rok temu te? dokona?em zakupu gorszego fartucha i by?em z tego bardzo zadowolony, bo po kilku ?wiczeniach z chemii mia?em na nim najró?niejsze kolory, a potem gdy da?em mamie do prania ona u?y?a jakiego? odplamiacza, który chyba wszed? w reakcje z tymi zwi?zkami na fartuchu, bo wsz?dzie zosta?y tylko du?e dziury wi?c chocia? nie by?o mi ?al kasy za fartuch
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

W takim razie kupie na razie gorszy gatunkowo, a w sklepie kupie z czasem lepszy

ultor, a Ty jak nastrój przed jutrzejszymi wynikami rekrutacji?
ultor
Posty: 27
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 16:51

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ultor »

Jestem dobrej my?li, cho? uwa?am, ?e lepiej dla nas by by?o gdyby wyniki by?y w pi?tek, wi?cej ludzi mog?o by da? zna? o swojej rezygnacji. Ale tak naprawd? my?l?, ?e i tak nasze losy s? ju? przes?dzone i wszyscy tam wiedz?, czy si? dostaniemy
Dla mnie te? liczy si? czas, bo zostanie mi tylko tydzie? na to ?eby z?o?y? podanie o dziekank? z biotechnologii. Na szczcie mieszkanie i tego typu rzeczy ju? mam wi?c nie musz? si? o to martwi? i szczerze wspó?czuje tym, którym zostanie tak ma?o czasu na za?atwienie tych spraw.
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Ipekakuana, no i gorszy lepszy na chemie, której na farmacji d?o:)
Ipekakuana pisze: ultor, a Ty jak nastrój przed jutrzejszymi wynikami rekrutacji?
ojej.to ju? jutro.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Potrzebne s? jeszcze jakie? inne gad?ety na pierwszy rok?
Gdzie? chyba czyta?em, ?e trzeba mie? penset? anatomiczn?.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Ja i tak si? ciesze bo w razie niepowodzenia na lekarskim id? na farmacje, tak czy siak wi?kszo rzeczy do zabrania jest ta sama, tam na szczcie dosta?am akademik wi?c w razie czego mam gdzie i, chocia? wol? lekarski to jasne

Co do rekrutacji dwa dni na prawd? dla mnie np. nie robi? ró?nicy, a w tej sytuacji mog? by? na wag? z?ota
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Czepek jeszcze.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Catarina, w czepku musze wygl?da? zabójczo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości