grupy dziekańskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
obturatorrr
Posty: 62
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:25

Re: grupy dziekańskie

Post autor: obturatorrr »

Ale napinka. Za miesiąc ten Hogwart będzie Ci wychodzić uszami.
Awatar użytkownika
Kuniaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:58

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Kuniaa »

Centrum co fakt to fakt, jest ładne no ale bez przesady każda osoba w dziekanacie czy w dziale spraw studenckich twierdzi co innego.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Molcia »

Ja nie wiem, ale na UMP wszystko im jakoś długo zajmuje. może to jacyś perfekcjoniści, że tak długo wszystko analizują? A swoją drogą, żeby nie mogli rozpisać 70 osób na grupy, gdy już jest dawno po teście, a lekarski ponad 2 razy więcej osób i już wszystko wiedzą?
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: grupy dziekańskie

Post autor: miniu »

Molcia co wiedzą ja jestem z lekarskiego i znam tylko plan zajęć ale podziału na grupy dalej nigdzie nie ma.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Stazystka »

Molcia pisze:Ja nie wiem, ale na UMP wszystko im jakoś długo zajmuje. może to jacyś perfekcjoniści, że tak długo wszystko analizują? A swoją drogą, żeby nie mogli rozpisać 70 osób na grupy, gdy już jest dawno po teście, a lekarski ponad 2 razy więcej osób i już wszystko wiedzą?
W porównaniu z Wrocławską AM, w Poznaniu robią wszystko wręcz MIGUSIEM! wierz mi na słowo.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Molcia »

Dobra, dobra, bo ja taka niecierpliwa jestem Ta cała rekrutacja już mnie troszkę wymęczyła, to teraz myślałam, że gładko pójdzie, ale widzę dopiero schody się zaczęły
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Gryllerin »

fre pisze:
Gryllerin pisze:Bo starałam się z pewną osobą by być z nią w grupie i po 4 wizytach w Centrum Języków Obcych się udało!

Nie wiem czy wszystkie osoby są już dopasowane do grup ale sądzę że do piątku powinna być już rozpiska w necie. W zeszłym roku ukazała się 23 września (cały czas piszę o stomie jakby co)

Gryllerin, mogłabyś napisać, jak udało Ci się załatwić, by być z daną osobą w grupie? Zależy mi na tym, ale myślałam, że jest to raczej niemożliwe)
Dłga historia, rozpoczęła się od zapisania informacji na teście językowym, a zakończyła na wizycie u pani kierownik.


Kuniaa pisze:No to ciekawe jak Gryllerin wie w której grupie jest jeżeli ich jeszcze praktycznie i fizycznie podobno nie ma Już mi sie podoba ten Hogwart
Bo są już WSTĘPNIE jak widać potworzone a że odwiedzałam ich od sierpnia to gdy było już wiadomo mniej więcej jak te grupy będą się dzielić poinformowano nas że będziemy razem w 2 gr. Widać mieli nas dość i wrzucili nas razem do grupy^^
Kuniaa pisze: dlaczego lek ma już plan a stoma dalej nie?
Bo to są dwa różne wydziały. Mają niezależne dziekanaty i ich praca nie jest ze sobą powiązana.
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Gryllerin »

jest już plan
Awatar użytkownika
Kuniaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:58

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Kuniaa »

Super a czy ktoś mi powie gdzie są w tym planie normy okluzji I również sie ciesze, że nie uwzględnili faktu że jesteśmy ludzmi i jak dopiszemy do planu
jeszcze łacinę język wf i faki to będziemy chyba potrzebowali czasowstrzymywacza.ltolabog
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Molcia »

Normy okluzji są od drugiego semestru. W zeszłorocznym planie jest prawie identycznie.
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Gryllerin »

Kuniaa pisze: I również sie ciesze, że nie uwzględnili faktu że jesteśmy ludzmi i jak dopiszemy do planu
jeszcze łacinę język wf i faki to będziemy chyba potrzebowali czasowstrzymywacza.ltolabog
Spójrz na daty. Niektóre zajęcia rozpoczynają się gdy zaliczysz już inne poza tym kieruj się grupami. Np. to ze masz w planie 3x szkolenie biblioteczne to nic innego jak jedno jedyne spotkanie na cały okres studiów wprowadzenie do korzystania z biblio. Wg mnie nie jest tak zle, chociaż marzeniem jest by zajęcia były jedne po drugich w budynkach przy sobie a nie tak porozrzucane.
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Seziel »

Kuniaa pisze:Super a czy ktoś mi powie gdzie są w tym planie normy okluzji I również sie ciesze, że nie uwzględnili faktu że jesteśmy ludzmi i jak dopiszemy do planu
jeszcze łacinę język wf i faki to będziemy chyba potrzebowali czasowstrzymywacza.ltolabog
Łacina i wf to 60h (1 spotkanie x 2h/tydz), język - 90h (2 spotkania x 1,5h/tydz), fakultety - 30h (1 spotkanie x 1h/tydz x 2 faki). Razem 9 dodatkowych godzin do 18 spędzanych tygodniowo na uczelni (bez 4,5h pomocy medycznej, która pojawia się epizodycznie). Tragedii nie ma, strzelając w ślepo wylądowanie w gr. 1 w poniedziałek, wtorek i czwartek mamy całkiem sporo wolnego czasu.

Czy obecność na wykładach jest obowiązkowa i egzekwowana? Do niedawna niewielu na nie uczęszczało i miały być wprowadzone jakieś zmiany celem polepszenia frekwencji. Nie wiem czy coś z tego wyszło.
Awatar użytkownika
Coolcik
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 21:18

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Coolcik »

Mam nadzieję, że nic z tego nie wyszło. Ni chce mi się chodzić na wszystkie wykłady, przynajmniej wtedy, kiedy będzie coś z anatomii do zaliczenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 63 gości