Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
eg90
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2007, o 10:55

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: eg90 »

I ja tez dziekuje
karolina89
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2006, o 17:24

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: karolina89 »

ja dowiedzialam sie o olimpiadzie dzien przed i poszlam na nia tylko dlatego ze wychowawczyni mnie sama zapisala. ale okaze sie czy po feriach jak wyszlo
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: miodzio »

Dzięki bardzo
asiek
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2007, o 11:26

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: asiek »

niektóre pytania były trochę dziwne, najfajniejsze wg mnie - z sokołami na PKiN =)
neo_constantine
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, o 07:38

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: neo_constantine »

W sumie nie najgorzej mi poszła ta olimpiada. Wedle wyników które podał jeden z forumowiczów mam 90% - ale czy one są poprawne No trudno. Poczekam na oficjalne wyniki i na oficjalną ilość % w swojej pracy.
ajejen
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2007, o 09:57

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: ajejen »

Dzięki
Wisienka_o^o
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2007, o 14:54

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Wisienka_o^o »

Dzieki:D
mikamat
Posty: 31
Rejestracja: 13 sty 2007, o 10:22

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: mikamat »

dzieki
olqao
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2007, o 13:44

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: olqao »

Heh, ja też siędo wiedziałam dzień przed, ale poszłam tak żeby sprawdzić siebie. niektóre pytania. straszne.
dzięki za odpowiedzi
MadziaJ18
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2007, o 11:10

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: MadziaJ18 »

Ja sie dowiedzialam o olimpiadzie 3 dni wczesniej.ale tydzien przed nia mialam sprawdzian na biologi z calej ekologii wiec troche pamietałam.
EdyŚka*

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: EdyŚka* »

Anex pisze:A ja się o niej dowiedziałam dopiero wczoraj to nawet czasu nie miałam na przygotowanie.
Ja podobnie w środę się zapisałam na liste, a w czwartek pisać musiałam test

A swoją drogą Olimpiada była dość trudna i podchwytliwa.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Anex »

Ja się dowiedziałam na ostatniej godzinie w przeddzień olimpiady i potraktowałam to raczej jak przypomnienie wiadomości z ekologii, pisałam bez stresu, bardzeij dla sprawdzenia się, bo wiadomo że na olimpiade ludzie przygotowują się miesiącami, a w jeden dzień nic nie zrobisz. Swoją drogą w zeszłym roku bym przeszła bez przygotowania, a w tym już jest gorzej. Pytania bardziej specjalistyczne, ale takie bardziej olimpiadowe szczegółowe, specjalistyczne, do których trzeba się przygotować i moim zdaniem dobrze. Olimpiada to olimpiada, wykracza poza.
piter_zdw
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2007, o 19:54

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: piter_zdw »

hehe qrde LOP to calkowicie niepoważni ludzie matko co za idioci
zobaczcie co napisali lol
"Olimpiada Ekologiczna UWAGA

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi XXII edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Główny Komitet uprzejmie wyjaśnia, iż zgodnie z pismem adresowanym do Dyrektorów szkół, które otrzymali oni w pakiecie – tubie wysłanej dzięki hojności naszego sponsora Toyoty Motor Poland pocztą kurierską do ponad 3500 szkół ponadgimnazjalnych,
JEDYNYM TERMINEM przeprowadzenia eliminacji podstawowych był 10 STYCZNIA br.!
Jednakże w Wytycznych przeprowadzenia tych eliminacji wkradł się chochlik, który sprawił, że w pkt. 3 znalazło się stwierdzenie” w nieprzekraczalnym terminie do 25 stycznia 2007 r.” Termin ten dotyczy nieprzekraczalnego terminu przekazania przez szkoły protokółów przeprowadzenia eliminacji stopnia podstawowego do swych Komitetów Wojewódzkich OWE. Serdecznie wszystkich za tę niekonsekwencję przepraszamy!
Życzymy wszystkim startującym w obecnej edycji OWE samych sukcesów a Naszym Współtwórcom, Współpracownikom i Sympatykom wiele słońca i szczęścia w Nowym Roku 2007 oraz nadal tak owocnej współpracy!

Z wyrazami szacunku
Przewodnicząca Głównego Komitetu OWE
Dr Małgorzata Falencka-Jabłońska"

pozdrawiam wszystkich co pisali w innym terminie niz 10 stycznia w tym ja :/:/ ciekawe co teraz zrobią
banda debili. jak nie uznają to bedzie sie trzeba odwołac.
pozdrawiam[/b]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości