przewidywane progi 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Arnold »

W Kato zawsze będzie jakieś miejsce wolne
Alessandro_DK
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2010, o 14:06

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Alessandro_DK »

Powiem wam, tak się przyglądam tej rekrutacji i po prostu dla mnie to jest już śmieszne.

Tylu chętnych, co druga osoba wielce marzy o zostaniu lekarzem(ilu z nich tak naprawdę się nadaje to już inna kwestia), takie obłożenie, a tu bach, 7 czy 8 list i jeszcze nie ma chętnych żeby studiować w Katowicach tą wymarzoną medycynkę? Czyżby wszyscy nagle uciekli z kraju?

Ok, oczywiście rozumiem że większość składa na wiele uczelni medycznych w całej Polsce, no ale jednak terminy są w miarę podobne i rozumiem I lista, II, no może III, ale czy to się nie kończy? Koniec września mamy.

Ci co się dostali-ja na waszym miejscu bym się obawiał czy w ogóle na początku października nie dostaniecie komunikatu że kierunek w tym roku nie został otwarty z powodu małej ilości chętnych hiehiehie
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: dzoners »

Cóż widocznie nie rozumiesz zasad rekrutacji.
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Maximus1990 »

Alessandro_DK, jesteś przykładem człowieka który wypowiada się nie mając zielonego pojęcia o rekrutacji na AM.
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Lady-Freakish »

właśnie to 7 list oznacza że wciąż są chętni do studiowania medycyny pomimo tego, że trafią do Mordoru
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: David »

A mi doświadczenie mówi, że tak ze 70% ludzi idących na te studia, nie ma pojęcia w co się pakuje, bo nie zaglądają na fora itp., po prostu cieszą się że są studentami medycyny .


(nie odczytać przypadkiem mojego postu w oddźwięku negatywnym, po prostu nie wiedziałem jak to ubrać w słowa )
lykorz
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: myniula »

A ja za to znam kilka osób, które nie szczególnie się tym nawet interesują, nigdy nie wiązały przyszłości z tym kierunkiem, ale idą . dla szpanu, nie wiem prestiżu jakiegoś. demotywujące.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Arnold »

Jak wprowadzą nową ustawę to dopiero będzie demotywujące
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: myniula »

a jaką nową ustawę? odnośnie czego ?
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Lady-Freakish »

Arnold, o jaką ustawę chodzi? czy to chodzi o specjalizację?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: dzoners »

Jeśli ustawa wejdzie to skończę za darmo studia w Polsce i z czystym sumieniem wyjadę za granicę robić specjalizację i zarabiać pieniążki, oraz płacić tam podatki. Nie zmienia się zasad w trakcie gry.
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Gehenna »

Tuż przed rozpoczęciem gry też nie wypada, chyba że na lepsze.

Mam nadzieję, że jednak nie przysporzą mi tej motywacji do nauki języków obcych
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: przewidywane progi 2010

Post autor: Arnold »

Obawiam się, że wejdzie w tej postaci. Dotychczas ani razu w TV nie słyszałem krytyki tej ustawy, a nawet większość ludzi nie wie, że takie coś ma wejść. Poczekajmy do 2 października, wtedy ma zakończyć się etap dyskusji nad tą ustawą. Jakoś nie słyszałem też krytyki Profesorów i innych ludzi ze sfer medycznych (wyjątek oczywiście studenci, ale czy wszyscy to nie wiem).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości