Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Ja tylko nie rozumiem jak mo?e nie obowi?zywa? ju? regulamin rekrutacji, jesli ona nadal trwa. Mo?e nie na wszystkich kierunkach, ale na naszym rekrutacja zosta?a przed?u?ona. Jeszcze jak dzwonili do rezerwy to pyta?am czy jest wogóle taka mo?liwo i Pani jasno odpowiedzia?a: Nie, albo wszyscy albo nikt.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010, o 16:04 przez Catarina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Ja jak dzwoni?am to us?ysza?am ?e dziekan przed?u?y? termin zako?czenia rekrutacji do 30 wrze?nia.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Jak mo?e nie obowi?zywa? regulamin, skoro oficjalnie rekrutacje zako?czyli na wszystkich kierunkach POZA lekarskim? Dopóki nie b?dzie zape?niony limit miejsc albo do momentu kiedy dziekan czy rektor nie podpisze dokumentu o tym, ?e zamyka rekrutacje z niedomiarem, to wszystko powinno nadal obowi?zywa? Ja nie mam informatora w BR, ale dla mnie to jest do logiczna sprawa
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

przed?u?y? proces rekrutacji do 30 wrze?nia, ale rekrutacja na warunkach okre?lonych w regulaminie trwa?a do 20 wrze?nia
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

A gdzie mog? znale nowy regulamin? Jaki? chyba obowi?zuje.
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

Nie ma regulaminu, wi?c mog? podj tak? decyzj?, jak im b?dzie najbardziej na r?k?
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Aha.to wezm? nas alfabetycznie.
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

Mog? nawet wzi alfabetycznie. niestety jestem na M
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Jahidi, a nie uwa?asz ze taka decyzja spowodowa?aby fal? skarg i odwo?a Niektórzy mogliby pokusi? si? o za?o?enie sprawy b?d? powództwa zbiorowego?

Zreszt? co to du?o mówi?, wszystko si? wyja?ni na dniach


Jahidi, ja na P
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Jahidi, naprawd? uwa?asz, ?e zrobi? teraz co? takiego, ?e wezm? ludzi na chybi? - trafi? albo wprowadz? warunek? Ja my?l?, ?e to jest w?a?nie zmienianie warunków rekrutacji (to, ?e niby regulamin ju? nie obowi?zuje). Ja jestem zdania, ?e to jest zwyczajnie nielegalne, wi?c posypi? si? odwo?ania, a mo?e nawet kto? mocno zdesperowany pozwie uczelnie i tyle b?d? z tego mieli
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

Chyba sama nie wierzysz w swoje s?owa. Jakie s?dy, zastanów si?, kto by?by takim naiwniakiem i próbowa? udawa? bohatera romantycznego
Mog? zrobi? na chybi? trafi?, powtarzam, mog? wszystko, bo regulamin oficjalnie przesta? obowi?zywa? z dniem 21 wrze?nia !
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Jahidi, je?eli wprowadz? jakikolwiek warunek to masz u mnie piwo
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

ja k?óci? si? nie zamierzam, ale swoje zdanie na ten temat mam Poczekam do 30 wrze?nia i wtedy b?d? mog?a oceni? jak bardzo si? myli?am i przyznam racje tym, co mówili o innym rozwi?zaniu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości