Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: Arnold »

Kato też ma niezłą kardiologię, jednak nasza jest trochę lepsza . W ogóle w katowickiej kardio rządzi Prof. Tendera, który jest konsultantem. Z tego co wiem biorą ogólny wynik. Jednak tutaj są lepsi informatorzy
Awatar użytkownika
karolyfer
Posty: 130
Rejestracja: 3 cze 2010, o 11:54

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: karolyfer »

Dzięki za odpowiedź, zobaczymy co z tego co człowiek myśli teraz, będzie za parę lat jak się uda skończyć.
AnelinSackville

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: AnelinSackville »

A powiedzcie mi, wiecie kiedy można dzwonić do dziekanatu zeby dowiedzieć się czy udało się przeniesienie?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: myniula »

z tego o tu inni pisali to takie przeniesienie jest możliwe dopiero we wrześniu i to jesli znajdzie się kogos na zastepstwo, ale raczej małe szanse żeby przenieść się z Kato do Zabrza, b.ciężko ale może się ktoś znajdzie
AnelinSackville

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: AnelinSackville »

Ja akurat przenoszę się z zabrza do Katowic, dlatego ze znalezieniem kogoś na zastępstwo nie miałam problemu czyli muszę wytrzymać z tą niepewną informacją do wrzesnia.
ammonia
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2010, o 13:29

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: ammonia »

Witam:D zamierzam przenieśc się na czwarty rok lekarskiego z Zabrza do Katowic i w związku z tym szukam na wszelki wypadek dwóch chętnych osób do zamiany. Sprawa jest pilna, tel. 664 90 25 47. I prosiłabym też o jakieś wskazówki, rady itd, jeżeli orientujecie się w temacie:D
Mis
Posty: 56
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:17

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: Mis »

Szukam kogoś chętnego do Zamiany z Zabrza na Katowice 1 rok lekarski
kontakt gg 13809387
pall
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 21:28

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: pall »

Witam. Dostałam się na 1 rok wydziału lekarskiego na studia niestacjonarne do Katowic i szukam osoby która jest w Zabrzu też na niestacjonarnych i chciała by się ze mną zamienić i pójść do Katowic. Moje gg: 6090955
wiaterek0-
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 19:59

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: wiaterek0- »

ja również, choć wiem że jest już dość późno, to chciałam zapytać się czy byłby ktos chętny na zamianę. Dostałam się do Katowic a chciałam iśc do Zabrza dlatego mam pytanie czy byłby ktoś chęnt żeby przejść z Zabrza do Katowic? Bardzo proszę o kontakt - gg:1122069
wiaterek0-
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 19:59

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: wiaterek0- »

a czy w poprzednich latach było możliwe przeniesie się? słyszeliście o takich przypadkach? nie wiecie co te osoby musiały zrobić? tzn podanie - jak tak to do kogo? i czy koniecznie trzeba mieć kogoś na swoje miejsce wtedy?
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: kateleenka »

Nie licz na przeniesienie. Nie maja osob chetnych na wymiane, a pierwszenstwo maja osoby zameldowane w Zabrzu, ktore dostaly sie do Katowic. Ja skladalam podania, dzwonilam miliony razy i w koncu w piatek uslyszalam odpowiedz, ze nie, bo nie ma chetnych do Katowic.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: dzoners »

Rok temu się przeniosła dziewczyna po miesiącu do Zabrza na miejsce jakiegoś człowieka widmo, także atakujcie w razie czego dziekanat po rozpoczeciu roku.
Awatar użytkownika
zielony90
Posty: 30
Rejestracja: 14 lip 2010, o 21:58

Re: Przeniesienie z Katowic do Zabrza- kto chętny??

Post autor: zielony90 »

jak odbieralem papiery z leku z katowic,przyszla wlasnie jakas laska i pytala sie o podanie o przeniesienie do zabrza.po jej wyjsciu uslyszalem od rozbawionej kobity tylko kolejny naiwniak p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości