Początek roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Decynka
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 13:35

Re: Początek roku

Post autor: Decynka »

a ja chciałam się zapytać odnośnie Zabrza. Po spotkaniu 30 lecimy do biblioteki i moje pytanie jest takie, czy Pani w bibliotece będą miały jakieś komplety przygotowane, czy też trzeba samemu mieć spis książek i wiedzieć czego się chce?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Początek roku

Post autor: myniula »

bedą miały całą wyprawkę, tzn . to co będzie aktualnie dostępne d
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: Początek roku

Post autor: qwertusska »

a co z bhp stom. zabrze?
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Początek roku

Post autor: Lady-Freakish »

E, a ja odbierałam legitymację na I piętrze w zupełnie innym pokoju. Kolejka była spora, ale podobno we wtorek to kolejka była jak za komuny po mięso ludzie stali i czekali, aż na schodach.
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: Początek roku

Post autor: qwertusska »

Lady-Freakish

czyli nie idzie alfabetycznie? ciekawe jak w Zabrzu
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Początek roku

Post autor: Lady-Freakish »

Nie rozumiem. W Katowicach po legitkę można było przyjść już od 20.09 bez względu na kolejność nazwisk. Po prostu kiedy masz czas.

Alfabetycznie mieli układać grupy, z wyjątkiem tych z jęz.niem. trafią do ostatnich grup, podobno
Awatar użytkownika
chlorella
Posty: 168
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:50

Re: Początek roku

Post autor: chlorella »

Ale czemu w Zabrzu robią taką straszną tajemnicę z przydziałem do grup? Logiki też sie to nie trzyma bo z jednej strony pani w dziekanacie mówi, że jeszcze nie ma podziału a z drugiej, że nie ma możliwości takiej żeby mnie przydzielili do grupy z konkretnymi osobami bo dużo osób prosi o przeniesienie i jak chcę bardzo to będę mogła pisać podanie. A po co mam pisać podanie jak nie wiem w jakiej grupie jestem:D Im lovin it.
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Początek roku

Post autor: Fasberg »

chlorella, bo jeśli rzeczywiście masa osób prosi o przydział do grupy z konkretnymi osobami, to mogą przecież odmówić:P
A podanie o przeniesienie do innego grupy napiszesz jak już będziesz wiedziała w jakiej grupie jesteś:P Teraz możesz jedynie napisać podanie o przydział do grupy z jakąś tam konkretną osobą.
Awatar użytkownika
chlorella
Posty: 168
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:50

Re: Początek roku

Post autor: chlorella »

Ach, no jasne! Trochę to zawiłe, ale zobaczymy w czwartek czy jest o co się martwić:) Adrian, dzięki za objaśnienie tego jakże skomplikowanego schematu postępowania
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Początek roku

Post autor: Fasberg »

chlorella, hehe spoko-) No w czwartek powinniśmy się dowiedziec wszystkiego przynajmniej MAM TAKĄ NADZIEJĘ!

Ps. A koleżanka wie o integracji? Bo coś nie widzę jej w temacie dotyczącym integracji w Zabrzu i nic nie mówiła o przybyciu na imprezę:-)
Awatar użytkownika
chlorella
Posty: 168
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:50

Re: Początek roku

Post autor: chlorella »

Adrian, Wiem, oczywiście że wiem. Myślę, że jak będę mieszkać w akademiku, a na dzień dzisiejszy tak, to ta impreza nie może mnie ominąć)
Awatar użytkownika
ana2612
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2008, o 20:18

Re: Początek roku

Post autor: ana2612 »

qwertusska nie martw sie tym szkoleniem bhp na planie jest zaznaczone ze bedzie 7.10
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: Początek roku

Post autor: qwertusska »

o ludzie. przegapiłam :p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości