Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Nie. Ćwiczenia z anatomii i fizjologii prowadzone są jednocześnie i wcale nie przypominają ćwiczeń. Prelekcja trwa 2,5 godz. (zegarowe), a na właściwe ćwiczenia zostaje cirka 0,5 godz. (i to nie zawsze). Najlepiej zaopatrzyć się w dwie poduszki: jedną pod głowę, a drugą pod tyłek.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: norbi92 »

kto startuje w tym roku na wrocław
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Dżoanka »

ja planuję I mam nadzieję że się uda
rusalka18
Posty: 2
Rejestracja: 9 paź 2010, o 17:09

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: rusalka18 »

Ja też się tam wybieram Ale niestety wszystko zależy od matury, więc trzeba porządnie przysiąść (przynajmniej w moim przypadku ) aby marzenia stały się rzeczywistością. A czy ktoś wie jakie są tam progi punktowe i kiedy trzeba się elektronicznie rejestrować?
mir1
Posty: 157
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 22:17

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: mir1 »

Nikt nie odpowiada ,chyba już ostro uczą się (powtarzają ) Wiem ,że podczas ostatniej rekrutacji we Wrocławiu próg spadł we wrześniu do 157 punktów . Zazwyczaj był tam wyższy próg ,ale prawdopodobnie matura 2010r była dość trudna zwłaszcza z biologii . Właśnie na tym forum jest taki wątek PROGI PUNKTOWE NA FARMACJĘ Tam znajdziesz dane od kilku lat z całej Polski . Co prawda ponad 200 stron ,ale nie musisz czytać wszystkiego . Kiedy rejestracja ? -tak na przełomie maja i czerwca . Musisz to śledzić na stronie uczelnii , Powodzenia p.s. Wrocław =dobry wybór .

Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: norbi92 »

jak byłem na targach uczelni we wrocku to mi babka z am powiedziala ze prawdopodobnie rejestracja kwietniowa zacznie sie w kwietniu
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Black Widow »

jak myślicie próg będzie taki jak rok temu na farmację we Wrocku?
Awatar użytkownika
Meg88
Posty: 33
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:24

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Meg88 »

Sprzedam wszystkie potrzebne materiały aby przeżyć I rok
Zachęcam
Kontakt: madziulka.[at].com
_patrycja_
Posty: 30
Rejestracja: 5 sie 2010, o 17:30

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: _patrycja_ »

Czesc wybiera sie ktos moze w tym roku na farmacje niestacjonarna do wrocka? ja sie wlasnie zastanawiam bo w tym roku mam za malo punktow glownie zawalilam chemie i tak sie zastanawiam czy w ogole nadaje sie na ten kierunek ale taka typowa chemia jak w lo to jest chyba tylko na 1 i 2 roku co nie?mam jeszcze pytanie to studentow niestacjonarnej czy ktos z was probowal sie przenisc wiem ze wystarczy poprawic mature i dostac sie przez rekrutacje, ciezko jest pogodzic studia i material z chemii do matury czy moze to sie w jakis sposob pokrywa? prosze o szybka odpowiedz:)
marf333
Posty: 65
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:55

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: marf333 »

witam. Chciałabym się dowiedzieć jaki był najniższy próg punktowy na farmacje w tamtym roku?:) Byłabym wdzięczna za odpowiedź
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: olussiaaaa »

marf333 pisze:witam. Chciałabym się dowiedzieć jaki był najniższy próg punktowy na farmacje w tamtym roku?:) Byłabym wdzięczna za odpowiedź
masz wszystkie progi z wcześniejszych lat.
Wie ktoś może o której jutro będzie lista? rano czy po poludniu? albo jak to było rok temu?
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: norbi92 »

w kalendarzu rekrutacji pisza ze po 12.00. ciekawe ile mi bedzie brakowac
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: olussiaaaa »

ja mam w sumie 150 ja jestem ciekawa która będe na liście pewnie gdześ tam daalekooo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości