Co ze sobą zabrać na studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Anulka1304
Posty: 41
Rejestracja: 1 cze 2010, o 15:41

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Anulka1304 »

pewnie, ze da sie upiec cos dobrego w prodizu D ewentualnie mozesz zainwestowac w minipiekarnik przenosny-na targu kosztuje jakies 50 zl a piecze dobrze
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: attyde »

U mnie jest normalna kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem, także można piec (choć wątpię, że będzie mi się chciało). Zakupiłam jeszcze router d I potrzebuję przedłużacza
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Molcia »

Właśnie, muszę jeszcze do mieszkania jakiś internet załatwić. Polecacie coś szczególnego i bez zbędnych formalności?
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Tesco »

Polecić mogę blueconnect, bo ma najmniejsze problemy z dostępem (np. Orange bardzo często traci sygnał). A jeśli chcesz pakiet TV+net to polecam UPC. Cennik w necie, dość przystępny )
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Molcia »

Kablówki nie potrzebujemy, bo w końcu studia nie są od oglądania TV Ale łapiemy na naszym telewizorze 3 podstawowe kanały, także Housik i M jak Miłość będą

Dzięki za wskazówki z tym netem, dziś obgadamy sobie pewnie co i jak, bo to już tydzień tylko został. Gdzie się te wakacje podziały?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: godziasia »

ja tam zerwałam z M jak Miłość na studiach raz, że pożera czas, dwa, że głupie się zrobiło jak nie wiem, trzy nie miałam telewizora
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: lith »

Dla mnie ważne, żeby w miarę możliwości był przewodowy i miał dość przyzwoite parametry, żeby się np. w kilka osób nie męczyć na jakiejś starej 512. Myślę, że mając mobilny pewnie jakoś nauczyłbym się kombinować jak tu zrobić, żeby transfer wystarczył. ale na pewno lepiej się czuje bajtów nie licząc, a i cena kablowego na pewno niższa, szczególnie jak się wspólnie bierze w mieszkaniu np.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: attyde »

mi wychodzi 1mb + ekstra pakiet tv za 13,50 zł (dzieląc na trzy osoby), także koszt niewielki, a jakoś dobra - jest to osiedlowa kablówka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: lith »

Ja pewnie będę miał coś w stylu 15-20 mega + TV na 10-12 osób za 10-12zł/os z UPC
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Tesco »

lith, mam tak samo jak Ty. Śmiga, aż miło, chociaż co do TV mam zastrzeżenia, bo kanały są raczej dupne (jestem wierny Nce ).


Chyba powoli zacznę się pakować, żeby na ostatnią chwile wszystkiego nie zostawić. Co by bylo gdybym zapomniał zapasu bielizny na 2 tygodnie, albo Anatomii Człowieka Sokołowskiej-Pituchowej. wolę nie myśleć. )
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Korczaszko »

Internet najlepiej szukać u siebie, ja miałam jakiś do jakiego był podłączony blok. To było jakieś 4 mega za 15 zł od osoby.
Awatar użytkownika
Tuska
Posty: 17
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 17:28

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Tuska »

To taka drobna rada jeszcze:
Jeśli jesteś chrześcijaninem, weź różaniec.
Jeśli jesteś muzułmaninem, weź dywanik i podręczny egzemplarz Koranu.
Jeśli jesteś Żydem, koniecznie weź śpiewnik.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Aszyn »

UPC wg mnie ma najlepszą ofertę. Na 4 osoby wychodziło nas 22,25 zł za 15Mbit/s. Na routerze wychodziło z tego jakoś 12 Mbit/s, ale śmigał aż miło. Teraz już takiego nie uświadczę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości