Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
happyglobina
Posty: 131
Rejestracja: 2 cze 2009, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: happyglobina »

Anielka, a skąd wiesz, że będą 22 grupy? Sama jestem z 25. I plan wcale nie jest straszny!
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

weź sobie plan dla drugiego roku - rozpisany dla 22 grup
JanekM91
Posty: 45
Rejestracja: 20 lip 2010, o 21:22

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: JanekM91 »

Ale co nas interesuje drugi rok? My jesteśmy w pierwszym. Poza tym to, że zmniejszy się liczba grup to nie znaczy, że usuną ostatnie. Tylko pewnie te najmniej liczne. Grupy takie jaki 25 i 26 (ta druga jest moja ) na pewno nie zostaną przeniesione do innych, co najwyżej mogą zostać złączone, ponieważ są to grupy z języka niemieckiego i ich nie można przydzielić do tych z językiem angielskim.

A grupy 27 już nie ma
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

ojj, roztrząsacie sprawę mamy tu drugorocznych na forum to możemy wzdychać nie tylko nad swoim ale i ich losem
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

Anielka nie wybiegała myślami w Waszą przyszłość, tylko mówiła o nas, osobach, które właśnie zaczynają drugi rok Dzięki za troskę!

Wygląda to mniej więcej tak, że rok temu zaczynaliśmy studia jako 27 grup. W planie rozpisanym na kolejny rok przewidziane są 22 grupy, ale po pierwsze to nikt z nas nie wie, ile dokładnie osób jest na drugim roku, a po drugie w olbrzymiej liczbie grup zostało 8-9 osób - zbyt dużo, by połączyć z inną grupą, za mało, by stanowić samodzielny organizm".
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

no właśnie o to mi chodziło
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

JanekM91 pisze:Ale co nas interesuje drugi rok? My jesteśmy w pierwszym. Poza tym to, że zmniejszy się liczba grup to nie znaczy, że usuną ostatnie. Tylko pewnie te najmniej liczne. Grupy takie jaki 25 i 26 (ta druga jest moja ) na pewno nie zostaną przeniesione do innych, co najwyżej mogą zostać złączone, ponieważ są to grupy z języka niemieckiego i ich nie można przydzielić do tych z językiem angielskim.

A grupy 27 już nie ma
już Ci wyjaśniam. Ponieważ w ubiegłym roku plany wyglądały w ten sam sposób (na pierwszy rok 26-27 grup, na drugi 22) - zatem za rok będzie pewnie podobnie - to oznacza to, że część grup zniknie, nie mówię, że ostatnie, ale część zniknie. I nie będzie już grupy 26, tylko będzie ona mieć np inny numer. I wyobraź sobie, że teraz każą Ci zapisać się na wf, jak nawet nie wiesz w której jesteś grupie i jaki masz plan. A jak się już dowiesz, to najlepsze wfy zostaną dawno sprzątnięte i nie przejmuj się nami, po prostu szukamy miejsca, gdzie można dać upust swojej frustracji dziś od 8.00 siedzę non stop niemalże przy kompie i czatuję czy te zapisy ruszą z łaski swojej czy nie.
JanekM91
Posty: 45
Rejestracja: 20 lip 2010, o 21:22

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: JanekM91 »

godziasia, Chyba, że w takim sensie

To jak jest w końcu z wf dla pierwszaków? Wybierać sobie wf będziemy mogli dopiero 1 października?
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: krisofis »

JanekM91, wszystko na to wskazuje. Ale nie macie się co martwić, nowy system każe sądzić, że faktycznie poszczególne roczniki będą miały zarezerwowane zajęcia tylko dla siebie - tak więc miejsc Wam nie braknie, bo nikt z Was nie ma hasła dostępu. Na razie system wierzy, że to my jesteśmy na pierwszym roku
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

ech, ja lubiłam się integrować z innymi kierunkami
pewnie teraz dopiero weryfikują w dziekanacie na podstawie indeksów kto zdał a kto nie i będą to powoli wprowadzać do systemu. tylko po co pisali że już dziś są zapisy? umed
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Grzybu123 »

Anielka pisze:ech, ja lubiłam się integrować z innymi kierunkami
pewnie teraz dopiero weryfikują w dziekanacie na podstawie indeksów kto zdał a kto nie i będą to powoli wprowadzać do systemu. tylko po co pisali że już dziś są zapisy? umed
Pewnie jest to na zasadzie centrum informatyczne jest gotowe do wprowadzania zmian, ale dziekanaty nie nadarzają z weryfikacją danych ad studentów.

No zapisy są od 27, możliwe że jakieś tam kierunki mogą się zapisywać

No i ja bardzo żałuję że nie będzie innych kierunków na wf. Później się dziwić że mówią iż lekarski to taki odizolowany kierunek.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

nowe infozapisy od 29.09 po ch*ja pana napisali, że będą dzisiaj, z niczym nie wyrabiają.taka sama sytuacja jak z tym nowym akademikiem
dla mnie to jest strasznie bolesna strata, taki indywidualny wf, w zeszłym roku mieliśmy taką paczkę na tej siatce, pół z lekarskiego pół z farmy i jedna osoba ze stomy.a teraz koniec integracji międzykierunkowej i po co wstawałam dziś o 8.00.zabić - to mało.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

ja na szczęście przewidziałam że informatyczne nowości to nie jest domena naszej uczelni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości