materiały na 1 rok

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
baskaaa
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 15:00

materiały na 1 rok

Post autor: baskaaa »

Cześć. Jestem studentką 2 roku farmacji w sosnowcu. Mam do zaoferowania różne pomoce naukowe i materiały na 1 rok jesli ktos potrzebuje. Są bardzo solidne i dobrze uporządkowane. Kontakt pod numerem gg 2193369
jolly
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:15

Re: materiały na 1 rok

Post autor: jolly »

ja również mam do sprzedania materiały na 1 rok farmacji w sosnowcu. Wszystko posegregowane. Pytania na kolokwia i egzaminy. Notatki z wykładów, zajęć ale także moje własne.
Tanio ! 45 zł .

gg 7931195
Mescaline
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 09:03

Re: materiały na 1 rok

Post autor: Mescaline »

Sprzedam materiały na I rok farmacji na SUM.
BOTANIKA- komplet rysunków, ksera książek z Brody i Szweykowskich, materiały i pytania z egzaminów, tabelki z rodzinami, prezentacje
CHEMIA OGÓLNA: skrypt, zeszyt z seminariów, pytania z egzaminów, wykłady, ksero Lipca i Szmala, repetytorium na seminaria
BIOLOGIA I GENETYKA: artykuły, ksero Kawiaka, ksera z Albertsa, notatki do kolokwiów, pytania z kolokwiów i egzaminów, schematy
HISTORIA FARMACJI: wszystkie referaty, notatki
BIOFIZYKA: sprawozdania, materiały do egzaminu
ŁACINA: ksero książki, przetłumaczone zdania na kolokwia i egzamin
CHEMIA ANALITYCZNA: ksero Cygańskiego, dokładne notatki potrzebne do kolokwiów, zeszyty
FIZJOLOGIA: ksero Traczyka, notatki, pytania z egzaminów
ANATOMIA: ksero Gołąb, notatki z wykładów i seminariów
HIGIENA I EPIDEMIOLOGIA: notatki z seminariów, wykłady, pytania
MATEMATYKA: zeszyt, rozwiązania wszystkich zadań, wykłady, pytania z kolokwiów zaliczeniowych
PSYCHOLOGIA Z SOCJOLOGIA: notatki z wykładów

Dorzucam do tego jeszcze materiały na płycie zawierającą: pytania na kolokwia i egzaminy, książki w PDFie, wykłady, ściągi i inne pomoce potrzebne na Iroku.

Kontakt:
GG: 26405039 (pisać nawet, jeśli jestem niedostępna) lub priv
Cena do uzgodnienia
Belladonna
Posty: 25
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:11

Re: materiały na 1 rok

Post autor: Belladonna »

Mam do sprzedania materiały na pierwszy rok farmacji na ŚUM: książki, notatki z ćwiczeń, wykłady, pytania na kolokwia i egzaminy plus płytka dvd, itp.Wszystko jest posegregowane i opisane w teczkach. Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 12039892 (bardzo często siedzę na niewidocznym) lub pw. Monika
Belladonna
Posty: 25
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:11

Re: materiały na 1 rok

Post autor: Belladonna »

Ofertę wystawiam ponownie, ponieważ osoba dla której trzymałam materiały rozmyśliła się w ostatniej chwili.
kaska_kk90
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 20:16

Re: materiały na 1 rok

Post autor: kaska_kk90 »

ja również mam do sprzedania materiały na I rok na SUM:)

Botanika: komplet rysunków, książki Szweykowskich, materiały i pytania na kolokwia, tabelki z rodzinami.
Matematyka: wykłady, zestawy zadań+rozwiązania, pytania z kolokwiów zaliczeniowych, ksiązki.
Biofizyka: materiały do egzaminu, sprawozdania.
Chemia ogólna: zeszyt z ćwiczeń, ksero Lipca i Szmala, wykłady na cd, opracowane pytania z egzaminów, repetytorium na seminaria.
Biologia i Genetyka: artykuły, książka, notatki do kolokwiów, pytania.
Historia farmacji: wszystkie referaty.
Łacina: ksiązka, przetłumaczone zdania i teksty, materiały na kolokwium zaliczeniowe.
Chemia analityczna: ksiązka, opracowane zagadnienia do kolokwiów, zeszyty
Fizjologia: ksiązka Traczyk, wszystkie wykłady, pytania z egzaminów.
Anatomia: wykłady, ksero Gołąb
Higiena i epidemiologia: pytania z egzaminów, notatki, wykłady.

Wszystkie notatki jakie posiadam są bardzo staranne, ksiązki są w dobrym stanie a wykłady czytelne:)
Kontakt:
gg:10605438
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości