przedmioty na I roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
justine91
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2009, o 22:35

Re: przedmioty na I roku

Post autor: justine91 »

z czego są egzaminy w katowicach na 1 roku? ile osób mniej więcej zdaje w pierwszym terminie wszystkie egzaminy w katowicach?

i ile osób mniej więcej wyleciało w zeszłym roku po 1 roku (doszły mnie sluchy, że ok 100, więc jestem przerażona)?

pozdrawiam
Firien
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, o 08:44

Re: przedmioty na I roku

Post autor: Firien »

AnelinSackville: Historia medycyny na IV semestrze

a_niap: Język od pierwszego roku i trwa 4 semestry fartuch na biofizykę, która jest wymiennie z informatyką (tzn. jedna grupa ma przez 4 tyg. inf a a druga biofiz i potem zmiana)

justine91: Po I semestrze egzamin z biologii. Po II semestrze egzamin z anatomii, łaciny i biofizyki + zaliczenie semestralne z histologii + zaliczenie na prawach egzaminu z chemii
Nie słuchaj się takich historii, bo dużo jest trochę przesadzonych (tzn. owszem ludzie wylatują, ale czasem liczby jakie się słyszy po prostu są śmieszne). Zresztą nie możesz wiedzieć ile osób wyleciało teraz po I roku (rok akad. 09/10) gdyż we wrześniu jeszcze się zaczyna sesja poprawkowa.

Nie ma się co bać. (
Firien
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, o 08:44

Re: przedmioty na I roku

Post autor: Firien »

AnelinSackville: Historia medycyny na IV semestrze

a_niap: Język od pierwszego roku i trwa 4 semestry fartuch na biofizykę, która jest wymiennie z informatyką (tzn. jedna grupa ma przez 4 tyg. inf a a druga biofiz i potem zmiana)

justine91: Po I semestrze egzamin z biologii. Po II semestrze egzamin z anatomii, łaciny i biofizyki + zaliczenie semestralne z histologii + zaliczenie na prawach egzaminu z chemii
Nie słuchaj się takich historii, bo dużo jest trochę przesadzonych (tzn. owszem ludzie wylatują, ale czasem liczby jakie się słyszy po prostu są śmieszne). Zresztą nie możesz wiedzieć ile osób wyleciało teraz po I roku (rok akad. 09/10) gdyż we wrześniu jeszcze się zaczyna sesja poprawkowa.

Nie ma się co bać. (
justine91
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2009, o 22:35

Re: przedmioty na I roku

Post autor: justine91 »

dzieki. wlasnie wiem, ze jeszcze nie wiadomo jak to jest z ost rocznikiem, ale wiadomo jak z przedostatnim, hmm?

i czy trudno jest zdac wszytko w pierwszym terminie? czy udaje sie to tylko nielicznym?
Firien
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, o 08:44

Re: przedmioty na I roku

Post autor: Firien »

Jest trudno, ale da się. Ja miałam wszystko w I terminie. A ile osób ma wszystko w I to nie wiem. Kilka takich znam.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: przedmioty na I roku

Post autor: myniula »

czy Skawiny z 2006r. są aktualne ? czy jest jakieś nowsze wydanie ?
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: przedmioty na I roku

Post autor: mentos »

tez mam 2006 ^^ i nie znalazłam nowszego
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: przedmioty na I roku

Post autor: Lady-Freakish »

gdzie mozna kupić skawinę? ew. da się skserować?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: przedmioty na I roku

Post autor: myniula »

na pewno będzie na ksero, ja kupiłam akurat w necie, w ksiegarni internetowej.
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: przedmioty na I roku

Post autor: Lady-Freakish »

o dziękuję za podpowiedź
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości