Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Michal_
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 21:43

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Michal_ »

Nie no ja tak pytałem z ciekawości. Osobiście wyznaje zasadę że kazda miejscówka jest dobra A to gdzie te akademiki?
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 22:50

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Wojto »

Witam wszystkich serdecznie
dopiero teraz zebrałem się w sobie czując nieuchronny koniec wakacji żeby zainteresować się studiami toteż jeśli byłby ktos na tyle uprzejmy prosiłbym o adres i hasło do naszego meila
a i oczywiście na integracji zamierzam być, akademik dobry pomysł o ile nas nie wyrzuci ktoś z portierni
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

Michal_, tam gdzie siłowniaP przy uczelni na rokitnicy

Wojto, adres: zabrze.[at].com a po hasło to na priv napisz do Dees.

I mam nadzieję, ze zarówno jeden jak i drugi stawi się na integracji:-) Trzeba się poznać!
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

odnajdywanie osób w realu nie jest takie trudne wbrew pozorom, oprócz kilku osób oczywistych z naszego rocznika, namierzyłam, przypadkiem, jeszcze kogoś, po prostu podał za dużo informacji na swój temat anonimowość w internecie istnieje dopóki sie nie odzywa w nim

pllatinuum - hehe, tez mam dwa niki ^^

katowice, tym bardziej ligota! odpada, przecież zanim sie tam dotargamy to wieczność minie O.o nie mówiąc że z ekipy nastu osób zostanie 2-3 chętne na taka podróż. i jeszcze powrót w nocy na mieszkania?! nie rozumiem po co sie pchać do innych miast (bo była tez chyba propozycja gliwic?!) skoro wszyscy stacjonujemy w zabrzu? to kurcze w krakowie zróbmy impre, tam dopiero jest dużo fajnych miejscltściana

uważam że ten temat jest juz zakończony, ustalone, ogłoszenie wysłane, teraz tylko trzeba potwierdzać swoje przybycie
pllatinuum
Posty: 45
Rejestracja: 9 cze 2010, o 14:18

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: pllatinuum »

nessy w sumie masz rację, anonimowość w internecie jest tylko pozorna. Mnie to i tak wszystko jedno, nie napisałam tutaj jakichś wielkich tajemnic ani nic wstydliwego, więc nie mam powodów żeby się później do nicka nie przyznać A na forumedzie mam inny, bo ten z biologa już mi się nie podoba A następnego tworzyć nie będę, bo w końcu sama się w tym pogubię

No i w temacie integracji to róbta co chceta , ja się poza Zabrze nie ruszam w każdym razie, bo zwyczajnie nie chce mi się później po nocy wracać
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Usagi_Tsukino »

Dobry, dobry ! całe wakacje mnie nie było, a tu tyle się podziało Fajnie, że kombinujecie coś z jakąś integracją, ja jestem jak najbardziej za i wstawię się o ile będę miała gdzie mieszkać D Odnośnie powyższego gdyby ktoś jeszcze poszukiwał współlokatorki byłabym wdzięczna o informacje na priv
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

pllatinuum pisze: ja się poza Zabrze nie ruszam w każdym razie, bo zwyczajnie nie chce mi się później po nocy wracać
!
PannaNikt
Posty: 199
Rejestracja: 7 maja 2010, o 09:32

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: PannaNikt »

A kiedy ta integracja bo chyba nie mam takiego zapału by czytac zaległe 40 stron ^^? I wspominaliście cos o jakimś forum. Taki skrót w pigułce poproszę z tego co już obmyśliliście i co wiedzieć powinnam. Ja już siedzę tu w Zabrzu na Puszkina. Ciągle pada cholerstwo, a jak nie to chmurzy
Awatar użytkownika
Insane
Posty: 42
Rejestracja: 17 lip 2010, o 11:52

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Insane »

Ja się stawię na pewno
Czyli na tej inauguracji 30.09 obowiązuje strój oficjalny?
A potem do biblioteki? No właśnie, gdzie jest ta biblioteka?

PannaNikt, integracja w piątek 1 października w akademiku na Rokitnicy gdzieś koło 18-19
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Arnold »

Biblioteka jest budynek obok, ale najpierw trzeba odebrać legitkę w dziekanacie, a nie każdy dostanie
pllatinuum
Posty: 45
Rejestracja: 9 cze 2010, o 14:18

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: pllatinuum »

PannaNikt jeśli chodzi o integrację to będzie prawdopodobnie 1.10, ok. 18-19 w akademiku na Rokitnicy. Sala TV, trzecie piętro. Co do forum to wpisz w google forumed i pierwsze co Ci wyskoczy to to forum.

Insane 30.09 jak najbardziej strój oficjalny. Do biblioteki można iść jak dostaniesz legitymację i index. Biblioteka jest w budynku obok dziekanatu, przechodzisz przez ulicę i po lewej ten budynek- wejście jest oznaczone.
Awatar użytkownika
Insane
Posty: 42
Rejestracja: 17 lip 2010, o 11:52

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Insane »

Arnold, jak to? Nie każdy dostanie legitymację? Dlaczego?
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

a co to znaczy, że nie każdy dostanie legitke? od czego to zależy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości