Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
gEx
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2007, o 15:58

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: gEx »

Snickers pisze:Mi jakoś słabiutko poszło, spróbuje za rok moze będe miał te 100 % na razie jest tylko 96% Pomyliłem się z tym pytaniem o śniadanie i wybrałem to co lubie^^
jepiej nic nie pisz. zrobiles z siebie idiote v
ps. to niedorzeczne pisac olimpiade w roznych terminach i niedorzeczne jest tez pdoawanie pytan innym, ktorzy na przypal chca sie dostac do II etapu, eliminujac tych co ucza sie 3 lata.
atot
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:43

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: atot »

gEx, to może być strategia dalekowzrocznych, którym olimpiada dobrze poszła i wolą na drugim etapie spotkać się ze słabszym przeciwnikiem, co to sam zakwalifikował się (nie owijając w bawełnę) w nieuczciwy sposób. Obniżają w ten sposób poziom, torują sobie drogę.

To nie jest niedorzeczne, tylko bardzo niesprawiedliwe.
lekter
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2007, o 13:24

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: lekter »

no to jak jest w końcu te osoby co brały udział po terminie przechodza dalej czy nie
Nenya
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2007, o 12:21

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Nenya »

Jaki czas był przewidziany na pisanie tego testu? W naszej szkole ustalono, że 2 godziny lekcyjne + przerwa 20 min ale kiedy po pierwszej godzinie większość osób wyszła, to uznali, że czas się skończył i pozostalych też wyrzucili
nukleosom
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2007, o 09:58

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: nukleosom »

dzieki
atot
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:43

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: atot »

2 godziny lekcyjne + przerwa 20 min? Chyba żartujesz? Teoretycznie test miał trwać godzinę, ale już po 20 minutach większość skończyła.

Lekter, myślę, że przechodzą. Nie denerwuj się.
stokrotka17
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2007, o 12:06

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: stokrotka17 »

według mnie prace pisane po terminie powinny być uznane za nieważne tym bardziej, że w czwartek w necie można było już znaleść klucz odpowiedzi
ktosiek111
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2007, o 15:44

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: ktosiek111 »

dzięki)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

Oburzajace jest to co piszą niektórzy o przeprowadzeniu w ich skzołach etapu podstawowego OWE - jak mozna zwieskzyć czas do 2,5 h albo przeprowadzić go w innym terminie - wg mnie te skzoły które przeprowadziły etap podstwowy w innym terminie są nie fair i powinni (i pewnie bedą) zdyskwalifikowani prze KGOWE - nie wiem czy nauczyciele nie rozumieja co do nich przychcodzi? odnosnie organizacji olimpiady
motylek888
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2007, o 16:30

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: motylek888 »

Taa Ja pisałam dzisiaj, a dowiedziałam się 2 godz. przed Olimpiadą. czuje się tragicznie, porażka po całej linii
pinokio88
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2007, o 16:37

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: pinokio88 »

dzieki
anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: anika3334 »

dzięki
daro
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2007, o 14:29

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: daro »

Pisałem pierwszy raz tą olimpiade i wg mnie była stosunkowo łatwa może dlatego że jestem z technikum ochrony środowiska i na codzień zajmuje się podobnymi zagadnieniami, ale każdy kto się interasuje tym tematem a chyba właśnie takie osoby na nią poszły powinen sobie poradzić. Pozdrawiam i do zobaczenia w finałach :p mam nadzieję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości