Stomatologia w zabrzu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
ana2612
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2008, o 20:18

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: ana2612 »

gratulacje Max dacie rade ja tez jeszcze nie jestem spakowana
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

heh ja dzisiaj dopiero sie zaczynam pakowac i robic zakupy, wiec luuz nie jestescie sami w tym wszystkim a gdzie bedziecie mieszkac pytam Iskre i Maxa oraz tych co sie dostali teraz. Ja caly czas czekam na akademiec sper
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Ja znalazłam mieszkanie w 15 minut po wesołej wiadomości, napisałam do przyjaciela, że się dostałam a on, że super i czy nie szukam mieszkania bd mieszkać z nim i jego dziewczyną - 1 rok leku.

Ja mam pytanie z innej beczki. co z wypożyczaniem książek z biblioteki wydziałowej?

Dzisiaj po złożeniu papierów tam poszłam i mówię babce, że chcę wypożyczyć książki bo dostałam się na 1 rok, ale mam legitymację SUMu bo studiowałam farmę. Ta mi na to, że dopiero jak bd miała indeks to mi wypożyczy bo skąd ona może wiedzieć czy ja się na pewno na lek-dent dostałam przecież każdy tak sobie może wejść i powiedzieć
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

Iskro, a czy my posiadacze legitymacji nie mozemy zamowic sobie ksiazek przez ALEPH
Tak sie zastanawiam wlasnie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Stalowy »

Każdy czeka do 30 gdy będzie miał legitkę i indeks. Wtedy podobno zawsze są giga-kolejki, a panie z biblioteki mają dla każdego przygotowane zestawy kilkunastu książek. Kolega 2 roku radził wziąć jakąś torbę na to wszystko, bo troszkę tego jest
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Arnold »

Jak ja byłem pierwszy raz w biblio to dostałem aż:
1) 1 tom Bochenka na cały rok
2) 2 część skryptu z parazytów na cały rok
3) Histo Sawickiego na . 2 miesiące
Spodziewałem się większej zdobyczy, ale cóż dzięki przysposobieniu bibliotecznemu zdobyłem później większy narybek.
Dobra rada: nie śpijcie na tych zajęciach, bo może komuś też się ta wiedza przyda jeszcze w październiku.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Stalowy »

Arnold a Ty przypadkiem nie studiujesz w Katowicach, a nie w Zabrzu? O ile się orientuje, między jednym a drugim jest jednak parę zasadniczych różnic ^^
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

Stalowy ale ja i Iskra bylismy na farmie wiec nam legitki zostaja. Na uczelni jest cos takiego jak ALEPH gdzie zamawia sie ksiazki, wiec my mozemy to zrobic czy nie Bo juz nie wiem, a konto mamy przeciez. Jak zamowimy to nam odloza i zjawiamy sie po nie do odbioru tego 30.09. (jak je zamawiamy to nikt nam nie moze ich zabrac chyba nie? no oprocz nas) jak to w koncu dziala?
kunka
Posty: 21
Rejestracja: 5 cze 2009, o 01:06

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: kunka »

Rozpoczynając kolejny kierunek na tej samej uczelni nie zmienia Wam się numer indeksu, legitymacji też nie zmieniacie, tylko dostaniecie naklejkę w Zabrzu, a nie w Sosnowcu, więc wydaje mi się, że bez problemu możecie zamówić sobie już książki zawsze lepiej mieć zamówione niż nie mieć, w końcu i tak nic nie tracicie
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Arnold »

Stalowy, jestem w Zabrzu .
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Stalowy »

Arnold pisze:Stalowy, jestem w Zabrzu .
Aa to przepraszam, musiałem Cię z kimś pomylić ^^
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

kunka pisze:Rozpoczynając kolejny kierunek na tej samej uczelni nie zmienia Wam się numer indeksu, legitymacji też nie zmieniacie, tylko dostaniecie naklejkę w Zabrzu, a nie w Sosnowcu

Wszystko sie zgadza, poza tym ze musimy jezdzic po naklejki do sosnowca jak sie dowiedzialem. Heh bezsens
kunka
Posty: 21
Rejestracja: 5 cze 2009, o 01:06

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: kunka »

A masz dziekankę? bo jeżeli tak, no to naklejka na pierwszym kierunku. No ja mam dużo znajomych co było w Sosnowcu i naklejki odbiera w Zabrzu, bo z Sosnowca zrezygnowali.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości