Gdzie zjeść?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Gdzie zjeść?

Post autor: pielegniareczka »

Ponieważ nie jestem z Lublina więc nie bardzo orientuje się w miejscach gdzie tanio może zjeść student. jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie. A gdzie je student Uniwersytetu Medycznego? nie widzialam tam nigdzie jakiegoś baru mlecznego , może też źle szukałam. czekam na jakieś propozycje A slyszalam coś o stołówce na Jaczewskiego w szpitalu ? to jest aktualne miejsce?
Awatar użytkownika
Madilienne
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2010, o 14:39

Re: Gdzie zjeść?

Post autor: Madilienne »

Jest stołówka w Collegium Anatomicum, ale koszta dość spore wg. mnie (13-15zł za samo II danie), jest także bar mleczny Pośpiech na ul. Lubartowskiej 26 (czyli 10 minut piechotką od Chodźki), tutaj zjesz cały obiad za takie pieniądze, może nawet taniej
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: Gdzie zjeść?

Post autor: mousse »

niezbyt po drodze, bo kilka kroków od Placu Litewskiego, bodajże na ulicy Okopowej jest taka stołówko - restauracja Galeria Smaku, wielu studentów tam przychodzi i całkiem tanio, a smacznie, chociaż jak na mój gust za dużo smażenin i bywa tłoczno
kejtlyn
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2010, o 14:27

Re: Gdzie zjeść?

Post autor: kejtlyn »

jeśli bywasz na Alejach Racławickich, to polecam stołówkę mojej macierzystej uczelni - KUL-u. Tanio, smacznie i w czasie jedzenia można jeszcze ciekawych znajomości ponawiązywać
pielegniareczka
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:16

Re: Gdzie zjeść?

Post autor: pielegniareczka »

thx wszystkim teraz czeka mnie kosztowanie w tych miejscach
Oreada
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2010, o 00:32

Re: Gdzie zjeść?

Post autor: Oreada »

Polecam bar wegetariański przy Narutowicza, naprzeciwko Biblioteki Wojewódzkiej Łopacińskiego, w bramie. Naprawdę sympatyczne miejsce, można niedrogo i smacznie zjeść. Pozdrawiam Unitów, którzy je regularnie odwiedzali
NataliaD
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, o 12:29

Re: Gdzie zjeść?

Post autor: NataliaD »

a jak jest z wyposażeniem takiego lokalu? czy mają profesjonalny sprzęt gastronomiczny? to jest bardzo ważne z jakiego wyposażenia gastronomii lokal korzysta .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości