Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Katasia
Posty: 37
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 09:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Katasia »

Dobra, wiem na kogo uważać, ale czy mógłbyś powiedzieć do kogo mogę iść zapytać o możliwość przepisania ocen z chemii i biologii? Na ŚUMie miałam 4 rodzaje chemii przez 2 lata zaliczone na fajne oceny, a biologię i parazytologię miałam po jednym semestrze jako osobne przedmioty i powiedzieli mi znajomi z dużo starszych lat żebym się zapytała o przepisanie. Wiesz kto jest w porządku i do kogo warto się zwrócić z tym pytaniem a kogo unikać jak ognia, żeby sobie nie przesrać w stylu Jak pani taka do przodu to nam pani opowie co nieco o. Aha! I kiedy najlepiej iść zapytać? Przed zajęciami, czy lepiej po? Z góry dzięki za odp.
Decynka
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 13:35

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Decynka »

Chciałam zapytać starszych czy Dr Ko to jaka płeć? bo nie pamiętam nazwiska asystenta, a paraliżuje mnie strach,że trafiłam właśnie na nią
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

dr Ko to facet Jesli oczywiście chodzi o anatomie!:P
Decynka
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 13:35

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Decynka »

a jest ktoś tutaj z grupy 3a i pamięta z kim mamy uratujcie Bo wiem,że mamy z jakąś kobietą
piter-pietro
Posty: 49
Rejestracja: 2 lip 2009, o 17:10

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: piter-pietro »

Katasia, Najlepiej pójść przed zajęciami i porozmawiać z kierownikiem.Ja tak zrobiłem odnośnie biologii i pan Prof powiedział, że mnie zwolni jeżeli napisze do niego podanie i odpowiem z materiału, którego nie miałem.Odnośnie chemii kierowniczka zakładu będzie dopiero we wtorek, więc na razie nic nie wiem czy zwalnia i na jakich warunkach.
Dees
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 13:31

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Dees »

ja napisałam podanie i musiałam dać program zajęć który u mnie obowiązywał i wtedy mnie Prof. zwolnił
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: dzoners »

Decynka, masz z dr M - największy możliwy anatomiczny lajt ]

Z bio fakt dr Sp była wymagajaca i pytania dawała czasem dziwaczne na kartkówkach, ale ogólnie super kobieta

Z chemii dr Be - nawet nie że dużo wymaga, ale zajęcia z nią to nowy poziom nudy oO
MateoooII
Posty: 86
Rejestracja: 15 mar 2008, o 16:02

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: MateoooII »

jest tu ktos kto starał sie o zwolnienei z chemii?
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Gehenna »

AAA, w końcu mam namiastkę internetu!

dzoners, pocieszyłeś mnie co do pani dr, ponieważ naprawdę dzielnie wzięłam się za bochenka, takim trudem zdobytego i niewiele z tego wyszło

Trochę mnie przeraziło, że osoby z Katowic śmigały z nazwami, a ja zgodnie z zapowiedzią nic się nie uczyłam i prawie nie zwęszyłam podstępu, kiedy w ruch poszła kość piszczelowa

Integracja w akademiku była niezła, a Pan z wąsem przy bliższym poznaniu naprawdę traci na srogości
Awatar użytkownika
lula77
Posty: 21
Rejestracja: 1 lip 2010, o 16:57

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: lula77 »

od czasu do czasu przeglądam forum, teraz ogarnięta paniką postanowiłam sprawdzić, czy jutro nie ma przypadkiem jakiegoś szkolenia BHP czy innego obowiązkowego cuda, z tej okazji witam całe towarzystwo jestem w grupie 8b.

z ciekawości - wybiera się ktoś jutro do Katowic?

szkoda, że ominęła mnie impreza! były jakieś ekscesy? romansy, bijatyki?
Decynka
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 13:35

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Decynka »

a chciałam zapytać, czy na anatomii pytają raczej z tego co było czy z bieżących ćwiczeń?
Taipei
Posty: 10
Rejestracja: 28 wrz 2010, o 17:10

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Taipei »

A na anatomię trzeba uczyć się tylko nazw łacińskich , czy też polskich?
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: omykowa »

Decynka - uprzedzano, żeby przygotowywać się na ćwiczenia do przodu, tzn. że mają prawo Cię spytać z materiału z bieżących ćwiczeń, a jak sądzę, również z tego co było - w końcu nie uczysz się na chwilę A o co pytają najczęściej - tego nie wiem, jeszcze nie pytano Ale logika podpowiada, że z bieżącego materiału.
Taipei - polskich też.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości