Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Rybka

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Rybka »

Przygotowujac sie do tego testu rozwiazalam 250 pytan z poprzednich olimpiad.w sumie procentowo na 4. Szkoda, ze w ogole mi sie nie przydalo to na tegorocznej, trudej olimpiadzie. ((:?: )) No coz,czekamy na wyniki
Ppp1990
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2007, o 21:55

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Ppp1990 »

Olimpiada nie była trudna ale niektóre pytania były głupie.
sik
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2007, o 14:16

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: sik »

Dziwne pytania.troche szkoda
gosia509
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2006, o 08:37

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: gosia509 »

ma ktoś odp do tej olimpiady? z poziomu podstawowego
scientific diss

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: scientific diss »

u nas 60 minut pow, 80 % przechodzą
Czy jest to możliwe, że nasza dziwna nauczycielka z bioli przeprowadza go w piatek tj. 19 stycznia Dziwne że nie ma wspólnego terminu nie wiem co robić. Doradzcie czy dostanę się wogule, przecież kluczę już są opublikowane
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

jest wspólny ter,min, a KGOWE okreslił wyrażnie, ze uczniowie ze szkół gdzie etap skzolny był przeprowadzony w innym terminie niz 10 stycznia nei bede kwlaifikowani do wyzszego etapu mimo uzyskania niezbednego progu punktów.
esthle_Amitace
Posty: 5
Rejestracja: 2 cze 2006, o 13:47

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: esthle_Amitace »

Czy moge prosic o pytania?
Z gory dzieki
[at].fm
EdyŚka*

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: EdyŚka* »

Kaamil pisze:Oburzajace jest to co piszą niektórzy o przeprowadzeniu w ich skzołach etapu podstawowego OWE - jak mozna zwieskzyć czas do 2,5 h albo przeprowadzić go w innym terminie - wg mnie te skzoły które przeprowadziły etap podstwowy w innym terminie są nie fair i powinni (i pewnie bedą) zdyskwalifikowani prze KGOWE
Nie no super u nas trwał 45 minut

A co do tych terminów to śmieszne jest.
Wychodzi na to, że do tych szkół chodzą tak niepewni siebie albo niedouczeni ludzie, że nauczyciele muszę się nad nimi litować i w tak neiuczciwy sposób im pomagać Życzę powodzenia na dalszej drodze życia na pewno daleko zajdą
Lathard
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2007, o 18:48

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Lathard »

ja pisałem olimpiade pierwszy raz, więc nie mam porównania z poprzednimi.
u mnie w szkole była 10 stycznia i trwała 60min a przechodzą tylko 3 osoby, które napisały na powyżej 80%. jak na pierwszą olimpiade poszło mi średnio ale co tam za rok sie przygotuje lepiej.

_
Ad quas res aptissimi erimus, in iis potissimum elaborabimus. - Najwięcej dokonamy w tym, do czego będziemy najbardziej uzdolnieni.
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: malwka »

udział w olimpiadzie był dla mnie bardzo spontaniczną decyzją. dowiedziałam się o niej w poniedziałek, pisałam w środe (10-tego) a najlepsze jest to, że we wtorek zupełnie o niej zapomniałam. Przychodze rano do szkoły, trochę się spóźniłam i cała klasa krzyczy:malwkaa leć do 107 na olipmiadeee!
Henryx
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2007, o 20:33

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: Henryx »

A ja pisalem tez 10 i zobaczymy jak mi poszlo
mikamat
Posty: 31
Rejestracja: 13 sty 2007, o 10:22

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: mikamat »

Kaamil pisze:jest wspólny ter,min, a KGOWE okreslił wyrażnie, ze uczniowie ze szkół gdzie etap skzolny był przeprowadzony w innym terminie niz 10 stycznia nei bede kwlaifikowani do wyzszego etapu mimo uzyskania niezbednego progu punktów.
sorry ale czy to moja wina ze ktos nieprecyzyjnie napisale regulamin i nie bylo jasno napisane ktorego ma sie odbyc ta olipiada?
esthle_Amitace
Posty: 5
Rejestracja: 2 cze 2006, o 13:47

Re: Olimpiada wiedzy ekologicznej 2007

Post autor: esthle_Amitace »

sory, dopiero wyczailam, ze jak sie jest zalogowanym, to te pytania widac. :p
przepraszam za balagan
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości