dylemat z kierunkiem

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: dylemat z kierunkiem

Post autor: zetsu »

Jeżeli miałby to być kierunek ścisły i jednocześnie związany z medycyną to inżynieria biomedyczna, fizyka medyczna czy biotechnologia są moim zdaniem w dychę trafione. Swoją drogą nie mogę zrozumieć co robisz na lekarskim skoro biologia w ogóle ciebie nie interesuje. Może najlepiej dać sobie rok na zastanowienie się ? Bo jak ktoś zastanawia się pomiędzy medycyną, prawem, a kierunkami technicznymi to znaczy że kompletnie nie wie czego chce.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: dylemat z kierunkiem

Post autor: lith »

A siedząc rok w domu się dowie?
A w zależności od tego co w tej medycynie nas interesuje to do kierunków technicznych , czy prawa wcale nie jest jej tak znowu daleko przynajmniej nie o wiele dalej niż od takiej biologii
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: dylemat z kierunkiem

Post autor: Fasberg »

Inżynieria biomedyczna - zetsu trafił w dziesiątkę. Siedziałem tam trochę i stanowczo polecam. Kierunek ma przyszłość. Pracę dostaniesz szczególnie jak ukończysz prestiżową uczelnię.ltwiem, mój kuzyn jak przyjmuje do firmy patrzy skąd jest kandydat, jak widzi np. agh ma większą pewność, że wybierze dobrze. Studia te to połączenie nauk biologicznych<których jest niewiele, więc plus dla Ciebie z naukami medycznymiltanatomia, fizjologia, biochemia bodajże później i ścisłymi, których jest masę fizyka w zasadzie ciągnie się od pierwszego roku po trzeci w różnych formach: fizyka, fizyka medyczna, biofizyka itp. Chemia też bardzo rozbudowana, przynajmniej na aghu. Na serio jeśli szukasz połączenia nauk medycznych z technicznymi, ścisłymi to idź na ten kierunek-)
No chyba, ze medycyna Ci się spodoba:-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości