czy jest sens dopiero teraz rozpocząć przygotowania do OWE 2011

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
Osa
Posty: 25
Rejestracja: 2 lut 2010, o 16:24

czy jest sens dopiero teraz rozpocząć przygotowania do OWE 2011

Post autor: Osa »

Słuchajcie, powiedzcie mi szczerze (głównie Ci, którzy już startowali w ubiegłych latach) czy jest sens dopiero teraz rozpocząć przygotowania i startować czy lepiej sobie odpuścić? Wczoraj z marszu test zrobiłam na 72%.
Michaluspospolitus
Posty: 170
Rejestracja: 11 sty 2010, o 12:55

Re: czy jest sens dopiero teraz rozpocząć przygotowania do OWE 2

Post autor: Michaluspospolitus »

Startuj, startuj i jeszcze raz startuj! To nie OB gdzie należy się przygotowywać odpowiednio wcześniej. Ja przeczytałem kilka haseł z encyklopedii dzień przed etapem szkolnym, zdobyłem hańbiące 40 punktów i. na rejonie najlepszy wynik w województwie, później laureat 3 miejsca.
Etap szkolny to loteria - według mnie zdecydowanie najgorszy ze wszystkich. Z tym, że jak przejdziesz dalej, to trzeba się ostro przyłozyć do pracy, bo licho nie śpi.

Pozdrawiam,
Michalus
Kama
Posty: 77
Rejestracja: 15 sty 2008, o 16:30

Re: czy jest sens dopiero teraz rozpocząć przygotowania do OWE 2

Post autor: Kama »

Jasne, startuj! Ja też zaczęłam niewiele wcześniej przygotowania, bo chyba na kilka dni przed etapem szkolnym:) Zostałam finalistką etapu centralnego ostatecznie:) Właściwie, to co masz do stracenia? Powodzenia!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość