Z czego się uczyć?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
margalit
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2010, o 18:00

Z czego się uczyć?

Post autor: margalit »

Witajcie!
Mam pytanie. Otóż, dosyć późno zdecydowałam się na zdawanie biologii na poziomie rozszerzonym i mam trochę utrudnioną sytuację, ponieważ w szkole miałam lekcje biologii na poziomie podstawowym.
I teraz tak się zastanawiam z czego mogłabym się dobrze przygotować do matury rozszerzonej. Chodzę na fakultety gdzie rozwiązujemy dużo testów, mam notatki z biologii od koleżanki, przerobiłam już pierwszą część Biologii rozszerzonej Akademii WSiP i tak się zastanawiam czy kupować pozostałe czy może same notatki i Vademecum Operonu wystarczą.
Jak myślicie? Bo boję się, że nie starczy mi czasu żeby te wszystkie podręczniki przetrawić w rok.
Awatar użytkownika
Atku
Posty: 117
Rejestracja: 26 lis 2010, o 00:44

Re: Z czego się uczyć?

Post autor: Atku »

Podręczniki to podstawa, sama używam serii WSiP i bardzo ją lubię.
No i wg mnie po vademecum powinno się sięgać dopiero podczas powtórek, nie dla samej nauki (chyba, że chce się pooglądać obrazki) - w przeciwnym razie może dać poczucie złudnej, powierzchownej wiedzy, kiedy tak naprawdę mamy spore braki.
Plus mnóstwo testów!
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: Z czego się uczyć?

Post autor: nxxx »

Było już tysiąc takich tematów, zalecam uważną lekturę forum
Awatar użytkownika
margalit
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2010, o 18:00

Re: Z czego się uczyć?

Post autor: margalit »

Czytałam uważnie forum. Niestety nie udało mi się znaleźć dokładnej odpowiedzi na moje pytanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości