POMOCY/ LEKARZ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
iiGoodGirlGoneBad
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2010, o 12:04

POMOCY/ LEKARZ

Post autor: iiGoodGirlGoneBad »

Hey studiuje na UMB tylko mam jeden problem. Nie byłam na ćwiczeniach a trzeba przynieść wtedy kartke/ usprawiedliwienie od lekarza.
Jednak gdzie mam iść do tego lekarza żeby dostać to karteczke?
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: kawa »

psychiatra?
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Tomq »

Do najbliższej przychodni. Chyba, że choroby nie było, to wtedy nikt Ci nic nie wypisze No i musisz mieć wybranego lekarza POZ w miejscu, w którym przebywasz, jeśli nie to wypełnić druczek trzeba i mieć dowód ubezpieczenia ze sobą przy pierwszej rejestracji.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Mårran »

Tomq pisze:Chyba, że choroby nie było, to wtedy nikt Ci nic nie wypisze
Oj tam, czemu nie, zależy, jak trafi D Możesz iść też do rodzinnego w swoim mieście, gdzie jesteś zarejestrowana.

A jak masz fajnych znajomych, to możesz popytać, kto ma rodzica lekarza
Pani Buka
iiGoodGirlGoneBad
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2010, o 12:04

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: iiGoodGirlGoneBad »

a Wy macie:P ?
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Tomq »

Ja mam, ale nie w tym mieście
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Gregory »

Hahaha co za roztropne dziewczę. Ta karteczka od lekarza to zaświadczenie pod którym podpisuje się lekarz, który poświadcza swoim imieniem nieprawdę, bo chora nie byłaś,a po prostu olałaś sobie ćwiczenia. Tu dziecko drogie piękny fragment kodeksu karnego:

"Lekarz, który wystawił dokument stwierdzający nieprawdziwe okoliczności, podlega odpowiedzialności karnej z art. 271 k.k. Maksymalna kara, jaka grozi za to przestępstwo, to osiem lat jeśli lekarz czyni to w celu osiągnięcia korzyści majątkowej

W 2011 roku życzę Ci rozumu. Twój post mógłby równie dobrze brzmieć Hey studiuję farmację. Gdzie mogę kupić porządne zielsko?
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Tomq »

Gregory pisze:Tu dziecko drogie piękny fragment kodeksu karnego:

"Lekarz, który wystawił dokument stwierdzający nieprawdziwe okoliczności, podlega odpowiedzialności karnej z art. 271 k.k. Maksymalna kara, jaka grozi za to przestępstwo, to osiem lat jeśli lekarz czyni to w celu osiągnięcia korzyści majątkowej :
Żyjemy w innych krajach? o.O Przecież doskonale wiesz, że nawet jeśli 7/10 nie bierze, nie daje i nie wystawia to 3/10 to robi.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Gregory »

Tomq pisze: Żyjemy w innych krajach? o.O Przecież doskonale wiesz, że nawet jeśli 7/10 nie bierze, nie daje i nie wystawia to 3/10 to robi.


Ja wiem, Ty wiesz i dziwi mnie to, że koleżanka tego nie wie i rozpisuje się z tym na forum. O tajemnicach poliszynela nie rozmawia się głośno Ogólnie jestem w szoku, że koleżanka już swoje lata ma a w dalszym ciągu nie wie jak załatwia się tak błahe sprawy
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Tomq »

No niestety zaszło to do tego stopnia, że nawet głośno się rozmawia. Swoją drogą też mnie właśnie zaskoczyły takie pytania, ale zdziwić mnie nic już nie zdziwi, Ciebie chyba zresztą też?
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: jarek 12345 »

Jej posty to prowokacja.Każdy pisany w tym samym stylu , że niby nic nie wie .Chce sprawdzić jak zareagujemy na to (mam nadzieję , bo jak nie to )
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: Gregory »

Jaro, Tomq- ciężko w to uwierzyć, ale to nie jest prowokacja Niestety coś jest na rzeczy, że u nas w Białymstoku takie kwiatki są na porządku dziennym (Kononowicz czy Mężczyzna Białegostoku - a wszystko pewnie przez Pole Magnetyczne w mieście. A potem w stolicy się z nas śmieją
Awatar użytkownika
peHa
Posty: 137
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 17:32

Re: POMOCY/ LEKARZ

Post autor: peHa »

idź do Wróżki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 52 gości