Student stomy odpowiada...

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: dynamitka »

no to spokojnie) kieszonki sie przydaają zresztą, np żeby schować chustkę czy coś
Awatar użytkownika
Diffenbachia
Posty: 228
Rejestracja: 2 gru 2009, o 16:00

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: Diffenbachia »

Jestem w drugiej klasie liceum i planuję studiować stomatologię.
W związku z tym mam pytania.
Czy koniecznie trzeba zdawać fizykę, aby dostać się na jakąkolwiek uczelnię? Nie chciałabym studiować daleko od domu, więc brałam pod uwagę Zabrze lub Kraków. Ewentualnie Warszawę z tego względu, że mieszka tam mój chłopak. Ale jeśli akurat tam brana jest pod uwagę matura z fizyki, a gdzie indziej nie, to jestem w stanie zmienić swoje plany.
Czy oceny na świadectwie też są brane pod uwagę w rekrutacji?
ohhlala
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2010, o 18:06

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: ohhlala »

chłopakiem sie nie kieruj ciocia gr.louie Ci mówi. wejdz na strone uczelni z pewnoscia znajdziesz informacje. zabrze bio i chem kraków bio chem i mat/fiz matme musisz zdawac wiec przemysl
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: Mihhu »

5/12 uczelni wymaga fizyki.
Wawa, Wrocek podstawa,
Łódź Szczecin, Olsztyn rozszerzenie.

Do wyboru masz Kraków, Lublin, Zabrze, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Białystok

A co do chłopaka, jak to mówią: jak kocha to się przeniesie
ohhlala
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2010, o 18:06

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: ohhlala »

oo Mihhu, jak z twoja rekrutacja:)
ohhlala
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2010, o 18:06

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: ohhlala »

oceny chyba paznanale to musisz tam dopytac.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: Mihhu »

gr-louie, 1 pkt dzieli mnie od bycia studentem
ohhlala
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2010, o 18:06

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: ohhlala »

kurcze. maleńko. chętnie ci oddam jakis swój koniec prywaty. powodzienia!
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: OlaaaM6 »

Odswiezam troszke zapomniany acz potrzebny watek
i mam pytanko do kogos kto juz ma kliniki na stomie w Lublinie. jak to jest z ich poziomem? Slyszalam niepochlebne opinie, zarowno dotyczace poziomu jak i sprzetu. Prosze o jakies info?
hejkahej
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2010, o 17:28

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: hejkahej »

Moje pytanie kieruje do studentow stomatologii, lecz glownie tych w zwiazkach. Jak dajecie sobie rade godząc studia oraz zwiazek? Co robicie zeby nie zawalic nauki kosztem zwiazku i na odwrot? Mam chlopaka za granicą, w Niemczech i nie wiem jak uda mi sie to pogodzic na studiach. Czy uważacie ze mamy jakies szanse?
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: OlaaaM6 »

Ja studiuje 200km od swojej miejscowosci, w ktorej mam chlopaka i przyjezdzam do domu raz na dwa, trzy tygodnie i wtedy tylko sie widzimy. U nas to bez problemu wlasciwie bo juz jestesmy razem tak dlugo, ze taka tymczasowa przeszkoda jak studia nie powinna nic zmienic Mysle, ze jesli zwiazek jest mocny i jesli napewno chcecie byc razem to Wam sie uda. Tymbardziej ze w ciagu roku sa przerozne swieta gdzie jest mnostwo wolnego: Wszystkich Swietych, 11 Listopada, Swieta, ferie, Wielkanoc, 1-3 maja itp
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2008, o 11:00

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: kusia »

OlM6 pisze:Odswiezam troszke zapomniany acz potrzebny watek
i mam pytanko do kogos kto juz ma kliniki na stomie w Lublinie. jak to jest z ich poziomem? Slyszalam niepochlebne opinie, zarowno dotyczace poziomu jak i sprzetu. Prosze o jakies info?
Hej ja jestem z lubelskiej stomy i mam kliniki. nie uważam żeby był niedobry sprzęt, ponieważ odnawiają instytut od środka. Unity w pełni sprawne. jeśli chcesz więcej informacji to powiedz co konkretnie Cię interesuje
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: OlaaaM6 »

kusia pisze: Hej ja jestem z lubelskiej stomy i mam kliniki. nie uważam żeby był niedobry sprzęt, ponieważ odnawiają instytut od środka. Unity w pełni sprawne. jeśli chcesz więcej informacji to powiedz co konkretnie Cię interesuje
Ooo dzieki za odpow
Np slyszalam, ze nadal uczycie sie pozycji przy pacjencie z boku a nie za glowa pacjenta prawda to?
I ogolnie co myslisz o poziomie nauczania na klinikach? Jestes zadowolona, czy mogloby byc lepiej? Tylko prosze o szczera odpow
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości