matura 2017

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura 2017

Post autor: Zielona cytryna »

wybacz

ale raz miałam dobrego (wydawało się mądrego)kolegę, miał być ślub, i wesele też miało być, a on przy mam powiedział że miał na strychu skawinę i ją z ciekawości obejrzał. Powiedział to przed obiadem. Taki wstyd był.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: matura 2017

Post autor: Biochejter »

Sprzątaczka udawała dentystkę!

Kod: Zaznacz cały

wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090727/KRAJSWIAT/367174713
Okazało się, że o medycynie jedynie słyszała, zaś skończyła zawodówkę i z papierów wynika, że jest… przetwórcą-owocowo-warzywnym.

To nie była zawodówka tylko UM Lublin, wmówili jej że studiuje stomatologię, skończyła ją z czerwonym paskiem, a papiery widzicie jakie jej dali. Dalej się śmiejcie z WUMu.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: matura 2017

Post autor: Tomq »

żenada
A skrypty z Krakowa faktycznie zakazane. Zresztą i dobrze bo dużo błędów i marne ogólnie.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: matura 2017

Post autor: julia.....:):) »

Tomq, moja koleżanka z WUMU uczyła się ze Skawiny i zaliczyła
A że kochasz Bohna to inna sprawa
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: matura 2017

Post autor: lith »

julia.:), podaj nazwisko to zaraz zgłosimy gdzie trzeba

btw. jak zapisujecie się na korki to do ilu nauczycieli?
Bo np. z bioli ja chodziłem do 3 nauczycieli po 4h tygodniowo do każdego. ale w sumie myślę, że można się pokusić o więcej, nawet kosztem korków z WOKu.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: matura 2017

Post autor: Tomq »

julia.:):) pisze:Tomq, moja koleżanka z WUMU uczyła się ze Skawiny i zaliczyła
A że kochasz Bohna to inna sprawa
Loffam Bochna, a inna sprawa jaki asystent Jedni puszczają wszystkich na kole z z glowy i szyi bo ferie sa i na snowboard trzeba jechac, a inni wymagają jakiejs wiedzy jednak a jak wiadomo anatomia ważnym przedmiotem jest! buehehehe

lith, co do korków to non stop, i to najlepiej jak nauczyciele do Ciebie przyjeżdżają to wtedy czasu mniej tracisz, bo nie masz dojazdów - tak ustawiać trzeba żeby jeden wychodził a drugi przychodził :]
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: matura 2017

Post autor: attyde »

w naszej zawodówce w Łodzi na praktycznym zależy od asystenta, a na teorii to już ani snowboard, ani narty nie pomogą
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: matura 2017

Post autor: Padre Morf »

Słuchajcie dzieci cioci Dżoany!
Awatar użytkownika
Ollie
Posty: 443
Rejestracja: 17 gru 2008, o 16:56

Re: matura 2017

Post autor: Ollie »

A ja idę do łóżeczka, bo mamusia mi obiecała poczytać o kościach części wolnej kończyny dolnej z Adasia w poniedziałek mam 1 kolokwium, dziwię się, że tak późno w końcu to już 4 latki Chyba zmienię przedszkole, bo się nie dostanę na Wymarzoną Ukochaną Masterską uczelnię
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: matura 2017

Post autor: biologiczka_6 »

coś się cicho zrobiło na forum czyżbyście zaniechali przygotowań do matury nie szkoda wam kasy na bochenka ,najpierw opracujcie na blachę villego w zupełności na maturę starczy a nawet ponad program ,sama się zastanawiam nad kupnem co lepsze bochenek czy ville .Pomóżcie
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: matura 2017

Post autor: kawa »

za kogo nas uważasz / na villee to ja sie uczylam czytac jak mialam dwa lata -_- co ty jakis przyszly robotnik po ślumie czy co?
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: matura 2017

Post autor: biologiczka_6 »

weź się nie kompromituj kobieto!Znając życie to nie miałaś kontaktu ani z villem ani z bochenkiem(tylko bez podtekstów)
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: matura 2017

Post autor: kawa »

podaj dowolna strone i dowolny akapit villego a ci zacytuje (podobnie 1 tom bochenka)!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości