klatka chomika

BossX

klatka chomika

Post autor: BossX »

ile kosztuje klatka chomika
Tainted
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2007, o 16:15

Re: klatka chomika

Post autor: Tainted »

koszt jest różny w zależności od rozmiaru. Im większa tym lepsza.
Koszt większej wacha sie nawet do 300 zł. Średniej wielkości kosztuje ok. 100 zł.
Olga

Re: klatka chomika

Post autor: Olga »

Nie przesadzaj na pewno klatka nie kosztuje 100zł. Ja mojemu chomikowi kupiłam za 45zł.
Ale to równieŻ zaleŻy od tego jaka klatka jest duŻa najdroŻsza klatka kosztuje ok. 75-80 zł
_angel_

Re: klatka chomika

Post autor: _angel_ »

koszt jest róŻny w zaleŻności od rozmiaru.
No i firmy

No a ceny są zroŻnicowane. mozesz kupić coś malego za 30 zł ale mozesz (i nawet warto) dołoŻyć i kupić za 60 zł piętrową ]
martu¶

Re: klatka chomika

Post autor: martu¶ »

50-150 zł
Doma

Re: klatka chomika

Post autor: Doma »

Olga najdroszsza klatka dla chomika kosztuje w moim miescie 300 zl :(
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: klatka chomika

Post autor: Kingu$ka »

Oczywiście, są i drogie klatki. No ale po co przepłacać? Można kupić identyczną do 60zł. i to całkiem fajną Ja miałam nie za drogą, a chomik czuł się w niej świetnie. Ważne jest to, by była odpowiednia do rozmiaru chomika. Kto kupuje ogromną, wielgachną klatke dla Roborovskiego? To wszystko zależy od chomika. Ale polecam nie za drogą. Klatka to klatka.
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: klatka chomika

Post autor: kinia0208 »

A moje chomiki mają akwarium.(prawie wszystkie moje zwierzęta mają akwarium oprócz fretki i papugi)]]
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: klatka chomika

Post autor: Kingu$ka »

Mój chomik też na początku miał akwarium Ale trudno docierał tam mój zapach i poprostu [chomik] nie przyzwyczajał sie do mnie. Wydaje mi się, że w zwykłej klatce, chomik łatwiej oswaja się z człowiekiem, bo jego zapach otacza go ze wszystkich stron. A w akwarium tylko z góry. No i nie można przymocować żadnych wiszących liści, żeby się powspinały.
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: klatka chomika

Post autor: kinia0208 »

Moje chmiki były oswojone.A mychy są też w akwarium i są też oswojone,szybko się oswoiły wystarczy że je wyciągam raz dziennie](moja mycha niedługo będzie mniała 1rok a druga 6mcy)
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: klatka chomika

Post autor: Kingu$ka »

Ja miałam chomiki Roborovskiego. trudno sie przyzwyczajały, ale pozwalały tylko na dawanie im słonecznika z ręki. Brać się nie pozwalały. Nawet nie chciałam ich brać, bo bałam się, że mogłabym je za mocno ścisnąc czy coś w tym stylu, dlatego miały spokój przez całe swoje życie
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: klatka chomika

Post autor: Kingu$ka »

Acha, więc twoim zdaniem zwierze jest tylko po to, by go wyciągać i nie dawać mu spokoju? Zwierzęta nie sa cały czas do zabawy. Też chcą mieć trochę spokoju. Troche prywatności. To ich własny świat. Niektóre rodzaje chomików poprostu nie lubią gdy się je tłamsi w rękach. A moje i tak były szczęśliwe. Miały spokojne i wesołe życie.
Normalne chomiki Roborovskiego żyja 2 lata, a moje 3,5.
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: klatka chomika

Post autor: kinia0208 »

MNie,moim zdaniem zwierze jest po to by je wyciągać chociaż raz na dwa dni.Bo ziwrze też poczebuje miłości i ciepła.

[ Dodano: Pon Sie 06, 2007 18:26 ]
Nie,moim zdaniem zwierze jest po to by je wyciągać chociaż raz na dwa dni.Bo ziwrze też poczebuje miłości i ciepła.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości