Przyspieszona nauka

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Mioe
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2007, o 15:11

Przyspieszona nauka

Post autor: Mioe »

Mam pytanie. Czy można w jakiś sposób nadrobić materiał w szkole? Jestem teraz w 3 klasie gimnazjum i dalej chciałabym iść na bio-chem. Boję się jednak, że nie zdążę nadrobić materiału, gdyż w szkole mamy spowolnione przerabianie materiału. Przerabiamy jeszcze książkę z 2 klasy. Staram się sama nadrobić materiał lecz to bardzo trudne. Czy macie na to jakąś radę? Z góry dzięki
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Seul »

bierz testy i rób je. jeżeli przy tym będziesz kartkować zeszyty i książki - dasz sobie radę. tym bardziej, że w gimnazjum nie ma dużo materiału.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: badger »

w liceum przez pierwsze polrocze pierwszej klasy i tak bedzie powtorzenie z gimnazjum, nic nowego jeszcze nie beda wprowadzac. Przynajmniej u mnie tak bylo. Wiec jezeli czujesz ze malo umiesz to bedziesz musial sporo sie uczyc na poczatku liceum, ale jak lubisz chemie to latwo nadrobisz zaleglosci bo material z gim jest bardzo latwy
Mioe
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2007, o 15:11

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Mioe »

Ok dzieki No jest łatwy. Może nie w calosci ale wiekszosc latwo opanowac. Heh znajde kogos kto moze juz przerobil ten material to mi pomoże Pozdro !
Zupa
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2007, o 12:13

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Zupa »

Jak pójdziesz do liceum to wtedy stwierdzisz, że łatwy
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: badger »

racja Zupa, ja w liceum stwierdzilem ze nawet fizyka i mata w gimie byly banalnie latwe
Bufflo Soldier
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 12:52

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Bufflo Soldier »

Zacznij chodzić na kółko z chemii. Też jestem w tej klasie co ty, też mam spowolnione przerabianie materiału (Wodorotlenek + Kwas Sól + Woda ), zapisałem się na olimpiade z chemii (wcześniej była), i nadrabiałem z nauczycielką materiał (8 godzin chemii tygodniowo, miodzio.). Obecnieme mam już obcykany cały materiał na gimnazjum i zaczynam mole. Dobrze jest też uczyćsięw własnym zakresie (tak jak ja ostatnio Rekacji redoks ).

Pozdrawiam. Sorki ze nie po poslkiemu.
Zupa
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2007, o 12:13

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Zupa »

Pracuj na własną rękę a napewno wszystko nadrobisz:)
Mioe
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2007, o 15:11

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Mioe »

No tylko, że mam mało czasu a kółko z chemii jest jak mam dodatkowy angielski Może racja hehe pogadam z nauczycielką i coś wymyśli narazie jestem z siebie dumna Przez 2 dni opanowałam mniej więcej podstawy moli bez pomocy nikogo (oprócz podręcznika) hehe jak człek chce to potrafi Pozdro!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Medycyna Lwów »

to nie robiliscie moli w skzole w II kalsie gimanzjum dziwne, ja tez swego czasu brałem udizał w konkursie chemicznym (olimpaidy są w liceum),a le pamietam to to wsyztsko było proste,w iec sama sie ucząc z dobrych podreczników powinnaś dac radę, z tego co apmietam ja robłem duzo zadan ze zbioru Pazdry dla gimanzjum (takibiłąy) i wyszło cłąkiem nieźle l
Mioe
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2007, o 15:11

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Mioe »

Nam nic nie mówią o żadnych olimpiadach czy konkursach Tylko powiadamiają osoby, które chodzą na kółka różne ale to jest niesprawiedliwe przecież

[ Dodano: Wto Sty 30, 2007 13:06 ]
Ok na pewno skorzystam
Bufflo Soldier
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 12:52

Re: Przyspieszona nauka

Post autor: Bufflo Soldier »

Mi mówią żę mole to dopiero początki Liceum =p Najważniejsze, to na bum cyk cyk opnaować sposoby otrzymywania soli i zapisy dysocjacji. Na olimpiadzie głównie na tym opierały się zadania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości