Student stomy odpowiada...

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
hejkahej
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2010, o 17:28

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: hejkahej »

Ola dziekuje za odp napisalam Ci jeszcze wiadomosc mam nadzieje ze odpiszesz
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2008, o 11:00

Re: Student stomy odpowiada...

Post autor: kusia »

co do pozycji pacjenta- to od Ciebie zależy jak go ułożysz, czy leży czy siedzi. nie spotkałam się jeszcze żeby asystent miał cos przeciwko, gdy chcesz pracować przy leżącym pacjencie. Wiadomo nie położysz go gdy są przeciwwskazania do tego(np. osoba otyła, w ciąży, czy też dziecko). Jeśli chodzi o poziom nauczania to uważam że jest okej. wiadomo że na studiach to raczej Twoja własna praca się liczy i Twoja chęć zdobywania wiedzy. Jeśli zainwestujesz w dobre ksiażki i będziesz się z nich uczyć i nie będziesz czegoś rozumiała czy będziesz chciała wiedzeić jak to wygląda w praktyce, to myśle że żaden asystent nie odmówi Ci pomocy. Jedyne moje zastrzeżenie jest do wykładów- można na nie nie chodzić, bo są żywcem przepisane z ksiażki, więc dla mnie to strata czasu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości