XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
sotiwj
Posty: 141
Rejestracja: 14 lip 2009, o 10:57

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: sotiwj »

A ja się do obrony nie przygotowywałem w ogóle, zero materiałów, a jednak udało się zdobyć wyróżnienie
Awatar użytkownika
lauraa
Posty: 52
Rejestracja: 28 sty 2011, o 20:18

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: lauraa »

a na czym ta obrona polega po prostu przychodzę i zaczynam nawijac: tematem mojej pracy bylo to i to, takie i takie obserwacje i wnioski a potem oni zadaja pytania? i trzeba byc ze swoim egzemplarzem pracy ? ja z przyczyn losowych obronę mam jutro stąd moja ciekawosc i przerazenie bo nie wiem czego sie spodziewac.
magnavis
Posty: 69
Rejestracja: 26 sty 2011, o 13:04

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: magnavis »

[at]

Hmmm. Ja również byłem nominowanym i faktycznie w podkarpackim żeby dostać wyróżnienie prawdopodobnie potrzebne było jedynie stawić się do obrony.

Ciekawi mnie z kim mam doczynienia.
Wyjawisz który(a) byłes(aś) w kolejce do obrony?
Ostatnio zmieniony 31 sty 2011, o 18:41 przez magnavis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lauraa
Posty: 52
Rejestracja: 28 sty 2011, o 20:18

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: lauraa »

magnavis, w takim razie do Ciebie rowniez powyzsze pytanie, bo ja tez z podkarpacia tyle ze mnie nie bylo przepraszam ze sie wpycham odrazu d
magnavis
Posty: 69
Rejestracja: 26 sty 2011, o 13:04

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: magnavis »

tzn. że wyznaczyli Ci jakiś termin i musisz pracy bronic? troche bezsens

Osobiście to zabrakło mojego recenzenta i musiałem sam opowiadać o pracy, w sumie to dobrze
Komisja nie popisała się znajomoscia tresci mojej pracy.

Przyczepili się jedynie tego, że opowiadając o wynikach o pewnych danych powiedziałem, że są podobne/w granicach błedu. Wtedy zostałem zaatakowany na jakiej podstawie tak mówię i czy wyliczałem cośtam (nie wiedzialem o czym mówili :]). Może faktycznie troche bezmyslnie wysunelem ta teze.

Poza tym przyniosłem parę zdjęć, moze ich troche ułaskawiłem.

Możesz się spodziewać pytań o metodologię i celowość pracy.

btw. 2 czy 3 klasa? z Rzeszowa czy poza?gt
Awatar użytkownika
lauraa
Posty: 52
Rejestracja: 28 sty 2011, o 20:18

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: lauraa »

taa nie moglam w sobote to mi ta przewodniczaca powiedziala ze we wtorek mam przyjsc, specjalnie nie mam na to ochoty ale coz, mus to mus d.

2 , rzeszów
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: formica »

Nie wiecie może jak we Wrocławiu poszło w tym roku?
sotiwj
Posty: 141
Rejestracja: 14 lip 2009, o 10:57

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: sotiwj »

magnavis pisze:[at]

Hmmm. Ja również byłem nominowanym i faktycznie w podkarpackim żeby dostać wyróżnienie prawdopodobnie potrzebne było jedynie stawić się do obrony.

Ciekawi mnie z kim mam doczynienia.
Wyjawisz który(a) byłes(aś) w kolejce do obrony?
Wszedłem jako drugi Ale słyszałem, że nie wszyscy nominowani dostali wyróżnienie. Hmm
adestor
Posty: 253
Rejestracja: 22 sty 2011, o 14:36

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: adestor »

Wiadomo kiedy będą na internecie wyniki z podkarpacia na stronie KOOB ?
asiunia1231
Posty: 38
Rejestracja: 19 sie 2010, o 15:04

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: asiunia1231 »

Z tego co wiem wyników w internecie nie bedzie ze względu na ochronę danych osobowych
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: North »

formica pisze:Nie wiecie może jak we Wrocławiu poszło w tym roku?
Z tego, co kojarzę jedna osoba z XIV miała 78pkt i to jedyne co wiem, choć na pewno przeszło więcej osób. Ja sam osiągnąłem zaskakujące (dla mnie:D) 54pkt, będąc z materiałem w szkole na etapie komórki (początek Operonu 2, jest połowa semestru, ale w sumie idziemy dosyć dokładnie). Mam nadzieję, że w 3 klasie uda już się przejść. Ogólnie to z naszej szkoły żal było trochę trzecioklasistów, którym brakło po 3-4pkt, a właściwie zawalili cała naukę w szkole na rzecz olimpiady/
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: witamina110 »

Gratuluję wszystkim co przeszli!
Ale po postach większości z Was zaczynam się bać co to będzie w przyszłym roku. I biotechnologia, biochemia? o matko, mam nadzieję, że w następnym roku dużo dają człowieka.zwierzątek.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: XL Olimpiada Biologiczna (2010/11) - etap okręgowy

Post autor: formica »

North pisze:
formica pisze:Nie wiecie może jak we Wrocławiu poszło w tym roku?
Z tego, co kojarzę jedna osoba z XIV miała 78pkt i to jedyne co wiem, choć na pewno przeszło więcej osób. Ja sam osiągnąłem zaskakujące (dla mnie:D) 54pkt, będąc z materiałem w szkole na etapie komórki (początek Operonu 2, jest połowa semestru, ale w sumie idziemy dosyć dokładnie). Mam nadzieję, że w 3 klasie uda już się przejść. Ogólnie to z naszej szkoły żal było trochę trzecioklasistów, którym brakło po 3-4pkt, a właściwie zawalili cała naukę w szkole na rzecz olimpiady/
Nie wiesz czy z VII ktoś przeszedł?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość