Problem z shih tzu - Posikiwanie

marta19filou
Posty: 2
Rejestracja: 9 sty 2011, o 16:56

Problem z shih tzu - Posikiwanie

Post autor: marta19filou »

Witam !
Mam na imię Marta i jestem szczęśliwa właścicielką psiaka rasy Shih tzu . Filou bo tak nazywa sie moj skarb ma 2 lata . Dbam o niego strasznie . Je karme ROYAL CANIN dla shih tzu. Jest rozpieszczany nie tylko przeze mnie ale i przez wszystkich domownikow również. Od małego jest nauczony czystości. I nawet jak zostawał w domu
sam to nie nabrudził. Nauczylam go czystosci metoda nagradzania i korzystam z niej do dzis za kazde załatwienie sie na dworzu dostaje nagrode w postaci mini ciasteczka. Niestety od 3-4 miesiecy jest problem . Pomino ze psiak wychodzi na dwor i załatwi wszystkie potrzeby i tak posikuje w domu . Najpierw zaczął koło
dzwi Myslałam ze to moja winna i mu sie zdarzyło tylko ten jeden raz. Niestety Filou zaczał posikiwać coraz częściej w roznych miejscach . Zmartwiona pojechalam natychmiast do weterynarza . Po zbadaniu Psa i jego moczu przez zaufana nasza pani weterynarz, Okazalo sie ze Filou jest jak najbardziej zdrowy . Na wszelki wypadek kazała dac mniej niz 1/4 tabletki Furagin . Psiak nadal posikuje zaraz jak przyjdzie z dworu robi to w domu . Nie wiem co mam robic i jak podejsc do tej sprawy Moze wy mi pomożecie? Dziekuje za kazda odpowiedz pozdrawiam wszystkich posiadaczy zwierząt
asdf23445
Posty: 68
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:35

Re: Problem z shih tzu - Posikiwanie

Post autor: asdf23445 »

moze royal canin dla kotow wzielas przez pomylke? a tam wiecej wody jest
_Jenny_
Posty: 11
Rejestracja: 1 maja 2010, o 15:40

Re: Problem z shih tzu - Posikiwanie

Post autor: _Jenny_ »

A robi to gdy się z nim witasz ? Moze nie panuje nad emocjami i zdarza mu się popuszczać? w takim wypadku nie witaj się z nim zabardzo wylewnie
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Problem z shih tzu - Posikiwanie

Post autor: Jane Doe »

a moze zwyczajnie znaczy teren.
marta19filou
Posty: 2
Rejestracja: 9 sty 2011, o 16:56

Re: Problem z shih tzu - Posikiwanie

Post autor: marta19filou »

Tez myślałam nad tym ze on poprostu znaczy teren . Bo nasi sasiedzi maja 2 atrakcyjne suczki . A po 2 zauważyłam ze on posikuje wtedy kiedy nikt sie nim nie interesuje . Kiedy do domu przychodzi ktos kto ma psa . Bo jak przyjdzie osoba bez zwierzat w domu to nie posikuje . Ale tylko jak zjawi sie ktos kto ma psa lub suczke , Filou zaraz sika przy drzwiach . A na spacerze robi siku co poł metra - wiec prawodopodobnie Filuś zaznacza swoja obecność .
asdf23445
Posty: 68
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:35

Re: Problem z shih tzu - Posikiwanie

Post autor: asdf23445 »

albo moze nalalas mu piwa zamiast wody do picia? od piwa taki efekt jest
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość