Biologia UJ KRAKÓW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: pyati »

Napisałby mi ktoś jaki był ostateczny próg na biologię? Bo chciałam tam składać, ale jednak stwierdziłam, że za daleko i chciałabym wiedzieć czy bym się dostała
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: prezesowaaa »

szwejkowscy 1 i 2 tom botanika systematyka i morfologia, hart chemia organiczna, do matmy wyklady, od chemii nieorganicznej wyklady (ksiazki sie nie przydadzą jedynie od laborek skrypt który mozna kupic na kampusie, do bezkregowcow wykłady (podrecznik jury sie nie przydaje), do statystyki wyklady i to by bylo na tyle)
emergency

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: emergency »

Jestem z kierunku neurobiologia ale tutaj widze ze wiecej sie dzieje i wiecej osob pisze wiec mam pytanie. Musze sie przyznac ze przegapilem termin 17 wrzesnia na doniesienie karty programowej, jestem narazie bardzo daleko od Krakowa. Dostawalem maile ze zostalem przydzielony do grupy i tak dalej. Jest moj plan na USOSwebie. Ale no tak wyszlo ze nie zajrzalem ostatnio na stonke wydzialu. Narazie sekretariat nie odbiera telefonow dlatego cos zaczynam sie stresowac :P myslicie ze to przejdzie jak doniose ten plan na poniedzialek? czy te terminy sa tak maksymalnie rygorystyczne ze juz mnie skasowali z listy. Bo oczywiscie jest informacja niedoniesienie karty jest rownoznaczne z rezygnancja ze studiow". A ja nie niezabardzo chce rezygnowac.
Tuva

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Tuva »

Czy ktos mial problemy z zarejestrowaniem sie na grupy zajęciowe w USOS? Bo mi to nijak.
Nie wiem czy to tak pokręcone czy ja mam jakis błąd w systemie.

A chcialabym wiedziec gdzie sie stawic w poniedziałek, ewentualnie. :)
Chyba, ze ktos w X i mógłby mi plan podesłac?
Milenek

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Milenek »

witam jestem nową studentka na I roku II stopnia i w ciagu miesiąca mam wybrac sobie promotora! -( czy ktos moze mi kogos fajnego polecic lub tez wyrazic opinie na temat dr Małgorzty Grodzińskiej-Jurczak gdyż ma tematy które mogłyby mnie interesować. Z góry dzieki i prosze o pomoc
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

Hej mam taki problem. Co muszę zrobić jeżeli nie chcę chodzić na dany kurs i chcę z niego zrezygnowac ale na USOSie juz nie moge sie wylogowac bo minął termin. Do kogo powinnam kierować jakies pismo z prośbą o wykreślenie mnie z listy.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Lenka »

Idź się zapytaj Pań w sekretariacie/swojego doradcy przy podpisywaniu deklaracji. Powinni Ci udzielić takie informacje.
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: prezesowaaa »

Go&#x15B&#x107 pisze:Hej mam taki problem. Co muszę zrobić jeżeli nie chcę chodzić na dany kurs i chcę z niego zrezygnowac ale na USOSie juz nie moge sie wylogowac bo minął termin. Do kogo powinnam kierować jakies pismo z prośbą o wykreślenie mnie z listy.
zalezy na jaki semestr ten kurs ja tak miałam w zeszłym roku ze minal mi termin wiec wydrukowalam rezygnacje i laziłam za podpisami ale panie w sekretariacie powiedziały ze mojej rezygnacji nie przyjmą bo od tego jest usos i terminy i tam trzeba taki rzeczy pilnowac. na szczescie kurs bym w sem letnim wiec sie wyrejestrowałam
aaaallllllllaaaaaaaaaa

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: aaaallllllllaaaaaaaaaa »

czy jest biologia na uj zaoczna Czy łatwo sie tam dostać?
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: karteczka88 »

biologii zaocznej na uj nie otworzyli, już nie prowadzą rekrutacji na zaoczną, z tego co jest napisane w katalogu studiów na ten rok w tym roku też nie otwierają, ja się wybieram w tym roku na UP w Krakowie o ile tam otworzą ale podobno co roku jest tam otwarta zaoczna biologia
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

[quote="karteczka88"]biologii zaocznej na uj nie otworzyli, już nie prowadzą rekrutacji na zaoczną, z tego co jest napisane w katalogu studiów na ten rok w tym roku też nie otwierają, ja się wybieram w tym roku na UP w Krakowie o ile tam otworzą ale podobno co roku jest tam otwarta zaoczna biologia :)[/quote]
a co tam trzeba zdawac by dostac sie na zoaczna bilogie?
yohans
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 19:24

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: yohans »

heh, pewnie nawet z maturą z wiedzy o tańcu cię przyjmą.
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: karteczka88 »

karteczka88 pisze:biologii zaocznej na uj nie otworzyli, już nie prowadzą rekrutacji na zaoczną, z tego co jest napisane w katalogu studiów na ten rok w tym roku też nie otwierają, ja się wybieram w tym roku na UP w Krakowie o ile tam otworzą ale podobno co roku jest tam otwarta zaoczna biologia
a co tam trzeba zdawac by dostac sie na zoaczna bilogie?[/quote]

na stronie UJ-otu jest wypisane
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości