Studiowanie na wydziale lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: studiowanie;p

Post autor: netke »

stomatologia nie jest lepsza
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: studiowanie;p

Post autor: mossa »

ojj netke, co tak niemiło do koleżanki?

btw widać że po sesji, nic tylko z jednego forum na drugie
lek. mossa
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: studiowanie;p

Post autor: netke »

dlaczego niemiło? napisałam prawdę i podałam najlepsze źródło infosów na świecie DDD. ale ok, wykażę się dobrocią tak jak codziennie

[miłość] generalnie do czasu aż skończysz studia może się wiele pozmieniać w kwestii kwalifikacji na specjalizacje, obecnie odbywa się to na podstawie ilości punktów z LEPu. liczba miejsc na specjalizacje jest w każdym województwie inna.

wczoraj umierałam jeszcze po imprezie afteregzaminowej z bio, może dlatego byłam suką .
kurde, za mało się dzieje na tych forachlt.
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: studiowanie;p

Post autor: mossa »

noo, teraz lepiej, nasza miłościwie panująca matko całego rocznika kandydatom trzeba pokazać jakich mamy słit starostów coby wiedzieli że ostatnia w tym kraju AM jest the best ^^

to widzę że impreza chyba się udała. mojej grupie nie udało się nic zorganizować bo spora jej część kuje jeszcze na jutro hist med
lek. mossa
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: studiowanie;p

Post autor: netke »

no tk, ale też nie mogę tak bardzo okazywać swej miłości innym, bo zabraknie jej dla waslt.

noo, wszystkie imprezy się udały xd, po 5ciu dniach nieustannej imprezy mój organizm mówi nie. moi też zdawali histmed późno, więc piją dopiero jeden dzień ^^.
Wodziu
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2009, o 19:38

Re: studiowanie;p

Post autor: Wodziu »

piją dopiero jeden dzień? Boziu, jak mój łeb im zazdrości
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: studiowanie;p

Post autor: mossa »

o nieee, dla nas miłości zabraknąć nie może, co my byśmy wtedy nieszczęśni zrobili? w takim razie bądź sobie suką dla młodszych, byleby dla nas nic się nie zmieniło

a tak poza tym to pocieszcie mnie, że nie tylko ja się opierniczam i wbrew zaleceniom PP nie powtarzam anatomii, hmm? ^^
lek. mossa
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: studiowanie;p

Post autor: netke »

who is PP?
ja się obijam ^^. no prawie, robię stronę www xd
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: studiowanie;p

Post autor: mossa »

Pani Profesor (prof. K w tym wypadku) - jakbyś nie chodziła na wykłady, to kazała po egzaminie z biologii powtórzyć to co już było i najlepiej wykuć jak najdalej do przodu. ale to dobrze że nie tylko ja nic w tym kierunku nie robię D
lek. mossa
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: studiowanie;p

Post autor: netke »

omg! co to za enigmatyczne skróty! gdybyś napisała NAJJAŚNIEJSZA, NAJWSPANIALSZA albo coś w tym klimacie to bym wiedziała .
jestem zbyt leniwa, by chodzić na wykładygt.
strona już gotowa, zapraszam!

Kod: Zaznacz cały

wroclaw.ifmsa.pl
teraz można kuć anato, chemię i wszystkoltżarcik
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: studiowanie;p

Post autor: mossa »

pisząc smsy uczy się człowiek oszczędzać znaki, zwłaszcza jeśli jest biednym studentem D
a z wykładami to niedobrze, nie zostaniesz zapamiętana i spotka Cię na egzaminie straszliwa zemsta. Najjaśniejszej P
w sumie to rzeczywiście już by się należało za to wszystko wziąć. do tego mogę jeszcze zacząć kuć histo, właśnie mi książkę przysłaliltżarcik2
lek. mossa
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: studiowanie;p

Post autor: netke »

ale na neuro to pochodzę
o kurde, histo, embrio i socjo czeka! a!
nie wyrabiam się z facebookiem bo mam zapierd*l z nauką xd
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: studiowanie;p

Post autor: mossa »

neuro. czuję lekkie przerażenie na samą myśl :O miałam zamiar pochodzić na fakultet z neuroantomii, ale niestety Najwspanialsza zaplanowała go dokładnie wtedy kiedy mam chemię
z tych nowych przedmiotów to chyba na pierwsze zajęcia nic jeszcze nie musimy umieć, nie? noo i z socjo mam nadzieję że dostaniemy jakiegoś innego prowadzącego niż na psycho, bo kolejnego semestru z dr W. nie wytrzymam D
ja mam odwrotnie - na fb taki zapiernicz, że choćbym chciała to nie ma kiedy wziąć się za naukę
lek. mossa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości