biologia 2011

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Felicia
Posty: 23
Rejestracja: 3 paź 2010, o 19:47

Re: biologia 2011

Post autor: Felicia »

Mihhu pisze:vademecum + zadania z eko z arkuszy.
i będzie git malina

a jak jesteś rządna wiedzy to jeszcze przeczytaj z podręcznika.
Oj. chyba nie jestem
Dzięki za odpowiedź
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: biologia 2011

Post autor: nxxx »

IMHO ekologii lepiej się nauczyć z podręcznika, nie ma tego specjalnie dużo.

a jeśli gadamy o kalkulatorach to:

Kod: Zaznacz cały

zadania.info/n/3660352
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: biologia 2011

Post autor: vuze »

Nie wiem, co by im zależało, aby był ten rozbudowany kalkulator. Rozumiem na matmie, ale na chemii mehh P
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: biologia 2011

Post autor: Tuś. »

haha dokładnie sama jeszcze swoich ściąg z fizyki nie odkleiłam z tego kalkultora
Ja poszłam na maturę ze ściągą z chemii analitycznej pozostałą po kolokwium.
Tak zgadza się, dwa razy z rzędu wryłam się na maturę z rozszerzonym kalkulatorem, bo nikt tego nie sprawdzał.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: biologia 2011

Post autor: vuze »

Tuś., to miałaś farta lub masz taką lajtową szkołę
u mnie potrafili wywalić za ołówek, a co dopiero za rozszerzony kalkulator
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: biologia 2011

Post autor: Tuś. »

Lajtowa szkoła. Zdecydowanie za lajtowa. Nie wyszła mi na zdrowie, skoro trzeci raz piszę w niej maturę.
No ale kalkulator rozszerzony znowu wniosę, będę hardkorem .
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: biologia 2011

Post autor: vuze »

Tuś., co do matury to piąteczka !
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: biologia 2011

Post autor: max_m »

dasz rade
marcia00018
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2011, o 18:33

Re: biologia 2011

Post autor: marcia00018 »

Hej , potrzebuje obiektywnej odpowiedzi. Otoz czy mialabym, szanse zdac tegoroczna mature z biologii na ok 80 % , majac dobrze opanowane podstawy, uczac sie od teraz do rozszerzenia, bazujac na operonie i WSip , robiac arkusze maturalne i rozwiazujac testy Mam mnostwo wolnego czasu teraz wiec , te 2 miesiace w pelni poswiecilabym na nauke , solidna nauke. To samo tyczy sie chemii, ktora chcialabym zdac tak na min 90 % , rowniez opanowalam juz podstawy, do chemii posiadam witowskiego, pazdre, zbiory z omegi . Zamierzam uczyc sie sama, bez korepetycji, czy wiec takie wyniki sa mozliwe do osiagniecia w 2 miesiace?
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: biologia 2011

Post autor: Maggda_W »

musisz sprobowac, bez tego sie nie dowiesz
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: biologia 2011

Post autor: max_m »

z chemii mysle, ze tak, ale co do biologii to juz nie jestem pewien.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: biologia 2011

Post autor: lith »

marcia00018, Nikt Ci nie powie. jednemu 3 lata mało a drugi pójdzie z marszu praktycznie i napisze. Na pewno nie ma czegoś takiego, że Na pewno nie dasz rady się przygotować w mniej niż. 2 miesiące to sporo czasu . jakby się wziąć teoretycznie po 5h dziennie za przedmiot to w 50 dni mamy 250h Koooosmos, nie?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: biologia 2011

Post autor: Mihhu »

marcia00018 pisze:Hej , potrzebuje obiektywnej odpowiedzi. Otoz czy mialabym, szanse zdac tegoroczna mature z biologii na ok 80 % , majac dobrze opanowane podstawy, uczac sie od teraz do rozszerzenia, bazujac na operonie i WSip , robiac arkusze maturalne i rozwiazujac testy Mam mnostwo wolnego czasu teraz wiec , te 2 miesiace w pelni poswiecilabym na nauke , solidna nauke. To samo tyczy sie chemii, ktora chcialabym zdac tak na min 90 % , rowniez opanowalam juz podstawy, do chemii posiadam witowskiego, pazdre, zbiory z omegi . Zamierzam uczyc sie sama, bez korepetycji, czy wiec takie wyniki sa mozliwe do osiagniecia w 2 miesiace?
jasne że to możliwe, musisz tylko ostro spinać pośladki.

Z chemii zrób witowskiego, nie masz czasu na pazdro. Jak zrobisz Witka całego to będzie git malina.

Co do bioli to loteria, możesz uczyć się tydzień i zdać na 80%, a możesz też uczyć się sumiennie dwa lata i zdać ją gorzej.
Wszystko zależy od tego jak podejdzie arkusz, a raczej klucz odpowiedzi.

Reasumując.
Wierzę w Ciebie!
SIŁA!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości