Galaretowata substancja na szyi psa

Różowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2009, o 14:44

Galaretowata substancja na szyi psa

Post autor: Różowy »

Mój pies od 2 dni jest spokojniejszy, gdy szczekał myślałem, że się dusi.
Wczoraj chował się po kątach. Dzisiaj szyja pod pyszczkiem zrobiła mu się gruba, gdy dotknąłem poczułem galaretowatą substancje 9 Co to może być? Co robić?

Pomocy!
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Pomóżcie

Post autor: lukasz471 »

Na pewno jakiś obrzęk. Trzeba iść do dobrego weterynarza bo to musi być sprawdzone przez specjalistę. I to jak najszybciej !
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Pomóżcie

Post autor: Madlene »

Dzisiaj szyja pod pyszczkiem zrobiła mu się gruba, gdy dotknąłem poczułem galaretowatą substancje 9 Co to może być? Co robić?

zgadzam się z Łukaszem, nie czekaj jak najszybciej do weterynarza zawieź psa psa mogło coś ugryźć, robi się obrzęk, może mu utrudniać oddychanie.
Różowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2009, o 14:44

Re: Pomóżcie

Post autor: Różowy »

Zawiozłem, ale niestety zdechł

Nie wiem co mu było.To mógł być rak? /
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Pomóżcie

Post autor: lukasz471 »

Raczej rak by tak nagle nie wyrósł w kilka dni. Obrzęk, który zatkał mu tchawicę pewnie. Pytanie tylko od czego. Możliwe, że ugryzienie. Możliwe, ze jakiś stan zapalny Teraz można jedynie gdybać.
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Pomóżcie

Post autor: Madlene »

Boże może osa, pszczoła. może pies wstrząsu dostał biedny zawsze jak się coś dziwnego pojawia, szybko narasta, puchnie, zwłaszcza w okolicy szyi, czy to u człowieka, małego dziecka, czy u psa, czy kota, nie wolno czekać i rozmyślać czy jechać, czy nie, trzeba szybko działać zawsze biedny pies
Doradca10
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2011, o 10:24

Re: Pomóżcie

Post autor: Doradca10 »

Witam wszystkich

Zgadzam sie z Wami i moze to byc rowniesz po prostu zapalenie gardla bo moj pies rowniez mial podobne objawy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości