POMOCY ,problem z suczką,kundelek

dasiagti
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2011, o 17:07

POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: dasiagti »

witam,mam problem z moim pieskiem,więc tak wczoraj przez cały dzień moj piesek lezał na łożku spał gdy nie chciał wogóle wstać ,gdy w godzinach wieczornych przyszedłem do domu i chciałem wziąć psa na dwór nie chciała wstać więc ją podniosłem i położyłem na podłodze lecz siadła i tak jak by nie mogła na tylnych nogach chodzic tył jej opada cały tylko przednimi nóżkami chodzi.Dziś rano to juz komletnie jak by nie miała czucia w nogach tylko przenimi nogami sie podciąga od 2 dni nie załatwia ,jak byłem dizś u weterynarza dał jej 4 zastrzyki i powiedizał zebym jutro przyjechał .Orientujecie sie moze coś w tym co to moze być i czy z tego wyjdzie piesek ma 6 lat,ma katar
dasiagti
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2011, o 17:07

Re: POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: dasiagti »

czyli ogólnie pies nie moze na tylnych łapchach stać tylko na przednie,szybko sie męczy ma katar,mały apetyt
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: karteczka88 »

pewnie coś z kręgosłupem albo porażenie mięśni albo nerwów a weterynarz nic nie powiedział o zdrowiu psa, nie przedstawił całego leczenia itd.? jaka to rasa
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: malgosi35 »

Mój pies taż tak miał. Niedowład tylnych nóg. Też dostał zastrzyki i pomogło. Mój kundelek po jamniku. Lekarz powiedział że tak mają, kazał uważać,znosić po schodach i dał coś zapobiegawczo (Artro-coś). Jak na razie sięnie powtórzyło.
dasiagti
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2011, o 17:07

Re: POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: dasiagti »

znaczy tak dziś byłem u weterynarza ,ponieważ piesek przez całą noc wymiotował i miał strasznie żadką biegunke,z krwią,krew leciała razem z biegunką oraz krew leciała od tamtąd gdzie pies sika, z dwóch stron i weterynarz nie wie co robić
Awatar użytkownika
lussi1992
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2011, o 13:33

Re: POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: lussi1992 »

Według mnie powinieneś zmienić weterynarza. Poszukaj innych klinik,może coś uda Ci się znaleść, ale nie obiecuję, bo strona dopiero rusza.
Życzę dużo cierpliwości i wytrwałości
Lucyna
Chihuahua-10
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2011, o 23:28

Re: POMOCY ,problem z suczką,kundelek

Post autor: Chihuahua-10 »

zmieniłeś weta? co z psiakiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości