Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: Tahtimittari »

Tych plot o nim rozpuszczanych
On jest ok. Tylko na wejściówki się uczcie solidnie. Jak się nauczycie,to zaliczycie.
Serio, nie wiem skąd to się wszystko bierze

Jak przyszłam na studia nasłuchałam się cudów o dr R. Zobaczyłam ja na ćwiczeniach, to mało nie umarłam. Potem okazała się naprawdę świetna (fakt faktem - dużo wymagała).
Ostatnio osoba z mojego roku do osoby, która się dopisała z innego wydziału (zasłyszana przeze mnie rozmowa)
-Z Janeczkiem masz pff masakra ale masakra
- Czemu?
- On nic nie umie, nic was nie nauczy, ja więcej umiem od niego.
Dziwnym trafem jakoś osoby z jego grupy zdawały egzamin. Ja z nim ostatnio byłam na topach i naprawdę spoko je prowadził.

I kolejny przykład durnych plotek - prof. od mikro. Cuda słyszałam co to nie on, ile to nie wymaga, jak to strasznie nie pyta, że dziewczynom same 2 stawia. Idąc na ćw. z nim sama nie wiedziałam, co myśleć. Okazało się, że mniej wymaga od prowadzącej, z którą miałam wcześniej,a wszyscy, których pytał dostali 4.
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: encephalon1986 »

Gdyby wszystkie plotki były prawdziwe to tych studiów nikt by nie kończył
Zawsze, na każdym roku, znajdzie się ktoś, kto się nie przygotuje i zamiast to przyznać uczciwe szuka usprawiedliwienia w złośliwości prowadzących. Ci są faktycznie różni, mogli by być lepsi, ale z reguły jeśli się umie, to się problemów nie ma.
Ja tam JJ miło wspominam.
Cycy
Posty: 27
Rejestracja: 3 paź 2009, o 17:51

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: Cycy »

Dobra, wejściówki JJa to kwestia gustu - ja nie miałem problemów ) Ale musicie wiedzieć co to jest mg%(!), którą ręką trzymamy probówkę i jak prawidłowo używać pipety dobrze, że już nie chodzi o kuli bo czasem potrafił zadać cios w kostkę za nieznajomość dzisiejszego tematu
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: Tahtimittari »

Cycy pisze:dobrze, że już nie chodzi o kuli bo czasem potrafił zadać cios w kostkę za nieznajomość dzisiejszego tematu
o przemocy fizycznej z jego strony nie słyszałam
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: encephalon1986 »

Każda forma motywacji jest dobra
Jak ktoś będzie mieć patofizjo z Królewną to pewnie dowie się jeszcze potrzebniejszych rzeczy- jak robić w jedyny poprawny sposób rozmaz, jak notować ilość krwinek, gdzie stać w czasie wykonywania ćwiczeń, kiedy otworzyć okno itp. Za brak wiedzy w ww. zakresie może być 2.która i tak się do niczego nie liczy.
Cycy
Posty: 27
Rejestracja: 3 paź 2009, o 17:51

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: Cycy »

W ogóle funkcjonuje jakiś skrypt do ćwiczeń z biochemii?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: Korczaszko »

Jest jakaś książka do ćwiczeń, ale nigdy z niej nie korzystałam więc nie pamiętam tytułu
Skryptu jako takiego nie ma. Na koła warto się uczyć ze słynnych kserówek, jest tego w ch więc lepiej kupić niż po raz kolejny kserować (oszczędzajcie papier, tusz i prąd, pomyślcie o przyrodzie ) kupno i tak wyjdzie tyle co ksero lub niewiele drożej a czasem taniej

A co do końca studiów i akademików. Jeśli mieszkam w jednym to znaczy, że nie mieszkam w drugim. Jeśli zalegam z czymś w akademiku to mnie natychmiast ścigają/wykwaterowują więc to latanie jest bezsensu :p ale widać do arki doprowadzili już linie telefoniczne, a to co wisi u mnie w pokoju w labiryncie to atrapa
TheAnius19
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2011, o 13:41

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: TheAnius19 »

Witam , w tym roku wybieram się na Ochronę Środowiska i czy jest tu ktoś kto studiuje ten kierunek lub mniej więcej się orientuj w tych sprawach
TheAnius19
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2011, o 13:41

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: TheAnius19 »

Witam , w tym roku wybieram się na Ochronę Środowiska i czy jest tu ktoś kto studiuje ten kierunek lub mniej więcej się orientuj w tych sprawach
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

[Link] dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: patkarola »

skoro wybierasz się na ochronę to dlaczego szukasz w dziale weterynaria?
tu link do ochrony:
ochrona-rodowiska-ekologia-vf71.htm
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: Korczaszko »

coś nie ma ruchu we wrocławskiej wecie w tym roku

jakby kogoś interesowało to na stronie wydziału są WSTĘPNE plany zajęć, ale nie ma jeszcze podziału na grupy
eveileb
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2010, o 19:56

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: eveileb »

Gdzie niby są te konta studenckie? Bo to chyba nie konta pocztowe.
eveileb
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2010, o 19:56

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Post autor: eveileb »

Aha, dzień wstepny przypada na 26 września
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości