Fretki i koty

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Monia

Fretki i koty

Post autor: Monia »



czy fretka nie zrobi nic kotu albo kot fretce piszcie na gg 777326
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: Fretki i koty

Post autor: prazm »

Moja samica uwielbia polować na koty. Nie wykluczam, że gdyby nie to, że koty mają gdzie się ewakuowaś, a młoda nie była od nich goniona to mogłaby byc tragedia. Chłopcy koty olewają. Również samiec, który nas odwiedza olewa koty.
zyrafa
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2006, o 21:50

Re: Fretki i koty

Post autor: zyrafa »

Moja dorwała kota parę razy, psa zresztą też i zawsze kończyło się to źle dla nich, nie dla niej. Kotu wytargała trochę sierści, a psu zdefasonowała nos, czyli wyznaje zasadę, że najlepsza obroną jest atak
asia

Re: Fretki i koty

Post autor: asia »

Mijo fretka to istny pogromca kotów.kiedy tylko widzi kota to dostaje szału Musieliśmy wywieść kota do babci bo inaczej by go chyba rozerwała
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007, o 05:36 przez asia, łącznie zmieniany 1 raz.
hmmtt
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:08

[Film] Fretki i koty

Post autor: hmmtt »


Co wy na to?
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Fretki i koty

Post autor: Kiara »

Fretka mojej cioci również urządza polowania na kota. Niestety obrywa się biednemu kotu,który już miejsca nie może sobie znaleźć.Z psami to inna historia,którą pozwolę sobie przytoczyć.Nieuważni właściciele pozwolili freci wyjść na dwór (a raczej jej uciec).A wielki mieszaniec biegał po podwórku.Nieszczęście gotowe.Frecia została pogryziona,a pies nie był zaszczepiony.Zakażenie się wdarło.Frecia zdechła by na drugi dzień ale ją odratowano.Na jej szczęscie.Ma dren i na tym się skończyło.Więc z psami to tak nie do końca wiadomo.Ale z kotami to raczej fretka sobie poradzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości