Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
Soufre
Posty: 423
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 10:42

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Soufre »

M4rgaret pisze:Zaspamuję Wam tu troche nie na temat, co jak widzę po poprzednich postach jest tu normalką P
Gdzie?! KTO SPAMUJE?! Tylko pokaż, a ja już ja go.!
M4rgaret pisze:Do tych z Czewy - Do jakiego liceum lepiej iść? Norwid czy Traugutt?
Norwid! Mamy tosty!
A tak całkiem serio, ciężko powiedzieć, żadne z nas nie chodzi do obu tych szkół jednocześnie. (Chociaż kto tam wie co SereK wyrabia )
Co do Norwida, to w skrócie- biologia jak dla mnie boska, w pełni rekompensuje niewygodę szatni (i pot i łzy i krew i inne płyny wylane przy próbie wydobycia butów).
Jeśli chodzi o Traugutta- trzeba by uderzyć do Szarlot_ki.
Awatar użytkownika
michal094
Posty: 1289
Rejestracja: 1 lip 2009, o 22:36

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: michal094 »

jakoś się nie chwaliłem, bo mi się nie chciało - nie ma czym :p
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Margaret95 »

Soufre pisze:
M4rgaret pisze:Do tych z Czewy - Do jakiego liceum lepiej iść? Norwid czy Traugutt?
Norwid! Mamy tosty!
A tak całkiem serio, ciężko powiedzieć, żadne z nas nie chodzi do obu tych szkół jednocześnie. (Chociaż kto tam wie co SereK wyrabia )
Co do Norwida, to w skrócie- biologia jak dla mnie boska, w pełni rekompensuje niewygodę szatni (i pot i łzy i krew i inne płyny wylane przy próbie wydobycia butów).
Jeśli chodzi o Traugutta- trzeba by uderzyć do Szarlot_ki.
Te tosty mnie przekonały ^^ Nie no, nie wiem na co się zdecydować Ale dzięki za info
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Anezka »

Każdy Norwid jest super! Mówię Wam!
A tak nawiasem - Michał i Artifical. O WY KUJONY!
Awatar użytkownika
Soufre
Posty: 423
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 10:42

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Soufre »

M4rgaret pisze:Te tosty mnie przekonały ^^
. bo liczą się ważne sprawy!
M4rgaret pisze:Nie no, nie wiem na co się zdecydować Ale dzięki za info
Spokooojnie, co wybierzesz będzie ok. Sądze, że tu i tu poznasz fajne osoby. Jeśli chodzi o poziom, raczej rażącej różnicy nie ma.
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Margaret95 »

Soufre pisze:Spokooojnie, co wybierzesz będzie ok. Sądze, że tu i tu poznasz fajne osoby. Jeśli chodzi o poziom, raczej rażącej różnicy nie ma.
Chodziło mi właśnie głównie o ten poziom nauczania. No i bomba W zasadzie to i tak 3/4 pracy w liceum to praca własna
Awatar użytkownika
Soufre
Posty: 423
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 10:42

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Soufre »

Bardzo trudno ocenić, która szkoła jest lepsza pod tym względem. Traugutt miał w tamtym roku chyba najwyższy próg w Czewie (157 kl. informatyczna?), natomiast Norwida wybrało więcej laureatów (18(?) na samym biol-chemie, najwyższy próg to 149 jeśli nic nie pomieszałam). Norwid jest wyżej w tegorocznym rankingu (1 w Czewie), ale matury obowiązkowe (pol, mat, jęz.) poszły lepiej w Traugucie (ogólnie 4 w Czewie, chyba). Sama kierowałam sie rankingiem, ale. Olchemu. Jeśli idziesz na biol-chem możesz przejrzeć (np. na nk ^^) ile mniej-więcej osób podostawało się na uczelnie medyczne (nie, że z góry zakładam, że tam się wybierasz, ale żeby się na lekarski dostać trzeba chyba nieźle napisać maturę z bio-chem).
O.o Chaotycznie mi to strasznie wyszło.
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Margaret95 »

Z deka chaotycznia, ale zrozumiałam Dobrze wnioskujesz - chciałabym na medycyne się później dostać A nie można się kierować też tym ile osób poszło na lekarski, bo to zależy od klas Mój brat chodził do Kopernika i ponad 15 osób z jego klasy jest teraz na medycynie, a przecież Kopernik nie wypada aż tak dobrze w rankingach
Awatar użytkownika
Soufre
Posty: 423
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 10:42

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Soufre »

M4rgaret pisze:A nie można się kierować też tym ile osób poszło na lekarski, bo to zależy od klas
Tak samo jak wyniki matury i osiągnięcia w olimpiadach. W takim razie jaki sposób weryfikacji poziomu proponujesz? To ile osób dostało się na lekarski jest średnio miarodajne, ponieważ nie każdy kto napisał świetnie maturę idzie na medycynę, ale coś jednak znaczy (może tylko dla mnie ).
M4rgaret pisze: a przecież Kopernik nie wypada aż tak dobrze w rankingach
Mylisz się.


Uważam, że i Norwid i Traugutt to dobry wybór. Jeśli z jakiś powodów Norwid Cię odpycha. ja bym się nie wahała.
artificial
Posty: 892
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 15:21

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: artificial »

Soufre ! **

1. a tak wgl to kiedy ja miałam jazgoczący krawat ? może wtedy gdy sobie paradowałam po szkole w grająco - świecącym krawacie w bałwanka w Mikołajki

2. co do średniej to twoja także ! I miałyśmy ją taką samą !

3. właśnie ! mój historyk a przy okazji dyrektor jest najmegarówniejszym człowiekiem na świeciee ! uwielbiam goo !

4. Anezka ! Jakii kujon ! no błaagam !

5. M4rgaret na Twoim miejscy wybrałabym Norwida ! Testy są przepyszne ! poziom nauczania także świetny ! ale Soufre wyjęła mi wszystkie słowa z ust


ah. KOCHAM WAS LUDZISKAAAA ! :**
Awatar użytkownika
Soufre
Posty: 423
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 10:42

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Soufre »

artificial pisze:3. właśnie ! mój historyk a przy okazji dyrektor jest najmegarówniejszym człowiekiem na świeciee ! uwielbiam goo !
KINGAAAAAAAAAAAAAAAA!
artificial pisze:ah. KOCHAM WAS LUDZISKAAAA ! :**
Kochasz tylko mnie. 3 I mnie podrywasz na migi.
Szarlot_ka
Posty: 105
Rejestracja: 29 lis 2009, o 10:33

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: Szarlot_ka »

Soufre pisze:
M4rgaret pisze:Zaspamuję Wam tu troche nie na temat, co jak widzę po poprzednich postach jest tu normalką P
Gdzie?! KTO SPAMUJE?! Tylko pokaż, a ja już ja go.!
M4rgaret pisze:Do tych z Czewy - Do jakiego liceum lepiej iść? Norwid czy Traugutt?
Norwid! Mamy tosty!
A tak całkiem serio, ciężko powiedzieć, żadne z nas nie chodzi do obu tych szkół jednocześnie. (Chociaż kto tam wie co SereK wyrabia )
Co do Norwida, to w skrócie- biologia jak dla mnie boska, w pełni rekompensuje niewygodę szatni (i pot i łzy i krew i inne płyny wylane przy próbie wydobycia butów).
Jeśli chodzi o Traugutta- trzeba by uderzyć do Szarlot_ki.
Droga
M4rgaret pisze:, jestem w traugucie na mat-fiz ( tak, ta klasa z najwyższym progiem, jest lans ) i mogę szczerze powiedzieć, że drugi raz też bym tą szkołę wybrała, chociaż miałam ogromne wątpliwości. Jeżeli chodzi o biol- chem to mogę cię zapewnić że: na pewno będziesz miała dobrego nauczyciela biologii ( który by to nie był), nauczycielkę od chemii ( także która by to nie była A pracownia biologiczna i chemiczna. cudo ), z fizyki podobnie i przy okazji dobrze się geografii nauczysz. Atmosfera świetna, ciągle się coś dzieje i ludzie też zajebiści Jeżeli jeszcze tu zerkasz ( bo jak widzę od dawna żadnych wpisów nie było ) to masz moje gg (8827863) i śmiało pisz!
Artificial widziałam cię w teatrze ostatnio
Awatar użytkownika
SereK
Posty: 965
Rejestracja: 27 lis 2009, o 17:57

Re: Konkurs przedmiotowy z biologii 2009/2010 woj. śląskie

Post autor: SereK »

Soufre pisze: A tak całkiem serio, ciężko powiedzieć, żadne z nas nie chodzi do obu tych szkół jednocześnie. (Chociaż kto tam wie co SereK wyrabia )
Jestem
Żyjecie jeszcze ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość